prensin pamuk prensesi öpmesinin cinsel saldırı olması

1 /
üzerinde düşünüldüğü zaman haklı bulunabilecek durum.
öpen prens yerine ipsiz sapsız biri olsaydı aynı tepki verilir miydi?
sırf prens öpüyor diye gerçekleri görmezden gelemeyiz.
olay açıkça bir tacizdir hatta tacizden bile ötedir.
pambık prenses yarı ölü haldedir. bu yüzden olay nekrofili olarak bile değerlendirilebilir.
tabii ki de saldırıdır. haram değil mi? tanımadığın etmediğin nikah düşen kızı öpmek. yıllarca bu prensi bize parlattılar. Irz düşmanı prens beyaz atında kara bir lekedir bu davranışı. halbuki, bir sopa yardımıyla pamuk prensesi uyandırabilirdi. koskoca prens sarayın bando takımını kurdurup uyandırabilirdi illa öpmesi mi lazım? helal yol mevcut kardeşler.
Prensese “Keep dangers at a distance” temalı şöyle bir tedbir alabilir diye tavsiyede bulunduğum: git

Prensin öpücüğüne gelene kadar yedi tane cüceyle olan ilişkisi tartışılması gereken.
Zira bu masal Geçmiş yüzyıllardaki yazarların masum olmayan bazı düşünce ve isteklerini dışa vuramayıp üstü örtülü olarak yansıtması, bunların ise zaman içinde değiştirilip süslenerek çocuk hikayelerine dönüştürülmesi örneklerinden sadece bir tanesi.

Çocuğa kendi mahremiyet alanının öğretilmesi mevzû kesinlikle çok mühim ve her zaman izin alarak sevmeye/öpmeye dikkat ettiğim üzerinde de durduğum bir konudur ancak bunu feministlerin kendi hastalıklarıyla bezeyip tuhaf bi boyuta taşırcasına yansıtması yine oldukça baydırıcı.
feminizmde gelinen en üst nokta. artık masallara da karışacaklar.

''Disneyland’da yenilenen 'Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler' temalı platforma, prensin uyuyan Pamuk Prenses’i öptüğü bir bölüm eklendi. Uzmanlar ise prensin Pamuk Prenses’i izin almadan öpmesine tepki göstererek “Bu bir cinsel saldırı, çocuklara kötü örnek” dedi.''

git

e suni teneffüs de cinsel saldırı sayılır bu durumda.