president

1 /
NEREYE GİTSEM *, HANGİ ŞARKIYI DİNLESEM VE PAYLAŞMAK İSTESEM KARŞIMA ÇIKAN YAZARDIR. BU LAFI TAHAMMÜLFERSA'DAN İŞİTTİM AAMAA BAŞKA BİR YAZARA DİYECEĞİMİ ASLA AMA ASLA BİLEMEZDİMM. NEYSE İTİRAF OLDU HAYIRLISI ARTIK.
#7000532

benim çömezim olma lütfuna erişmediği halde sarı bez teşvikimi tevkif olarak addeden yarısı boş bardaklı intörn kişisi.

sen despotizm nedir görmedin daha cerrah adayı, hem sen konsunu at, hastayı sahiplenip işini çözmeyen imera fera utansın....
President.. nasıl başlasam. Şimdi sözlüğe ilk geldiğim günlerde geceleri uzun uzun içli içli yazılar ve şiirlerini paylaşırdı. Ya rabbim, artıla artıla bi ara yeter da toptan atma bu kadar tanım diye içimden bayağı bi kızmıştım. Ama öyle böyle değil çok sevmiştim anneannem gibi içli yazıyordu. Hey bu bir iltifat. Anneannem şair ruhlu kadındır. Derken tam 2019 kendisini kaybettiğimiz yıldı. Ruhu şad ola. Derken bi baktım president sözlüğü yöneten çok iyi bir kişi olabilir. Nasıl fikirler barındırıyor. Nasıl kaliteli yazıyor. Dedim ki sözlük bir tımarhane ise yöneticimiz ancak bizden biri olabilir. Aman allahım nasıl fikirleri barındırıyor şu beyinlerimiz. Çok şükür bugünlere bizi bi arada tutanlara.
#6995871

Çok bekledim... Baktım baktım devamı gelecek diye bekledim... Yastık bekledim, zzz bekledim. Çarşaf gibi mavi bir deniz geldi. Martı geldi. Ama uyku gelmedi. Derin bir resim herhalde onu kaçırmış olabilirim.

Edit: tekrar baktım martılar aslında "zzz" miş. M harfinden guş yapanlara inat uykunun z'sinden bir guş. Sürrealizm diye ben buna derim meeeeen.