psp

1 /
zamanında tembellikten almadığım ve tadını bilmediğim güzel oyun konsolu. ha bugün ha yarın diyerek salladım durdum, halbuki al, yanına bir god of war'u patlat, oh mis. abuk subuk insanların tribini çekip, suratlarına muttali olacağına, al kafanı göm, hiç olmazsa fantazya yandex'ini geliştir. şimdi sahibinden'e gideyim biraz.
lisedeyken almış fat versiyonunu* * * almış olduğum oyun konsolu. ister hafıza kartına oyun yüklemek suretiyle, ister ufak cd'ye yüklenmiş oyunları çalıştırmak suretiyle oynanabiliyordu. acayip keyifli bir şeydi. hala gözümde tütüyor.

git
--- alıntı ---

japon teknoloji şirketi sony, aralık 2004’te piyasaya çıkardığı taşınabilir video oyun konsolu playstation portable’ın (psp) satışlarına son veriyor. şirket, 10 yılda 76 milyon psp makinesi satmıştı. kuzey amerika’ya ocak ayından bu yana psp cihazı göndermeyen sony, yıl sonuna kadar avrupa’ya ürün gönderimine de son vereceğini duyurdu. şirket, japonya’daki psp sahiplerine playstation vita isimli 3g wi-fi oyun konsolu’nda ve yüklemek istedikleri oyunlarda indirim önerdi.

--- alıntı ---
bunun ismini söylemek çok hoş, play station portable ingilizceyi sevesim geliyor bu sözü söyleyerek lan!

hep hayalini kurduğum bir play station ürünü, play station'u televizyondan avuç içine getirmişler bence çok hoş olmalı.