rambo okan

1 /
Galatasaray-Fenerbahçe maçından 1 gün önce sami yen stadına giren aldığŸı 1 şŸişŸe su bıçak ve fenerbahçe bayrağŸıyla 1 gece soğŸukta reklam panolarının altında yattıktan sonra Fenerbahçe bayrağŸını halı sami yenin ortasına diken kahramandır zira kendisi avrasya maratonundada kestirmeden giderek yarışŸı birinci tamamlamışŸ ,kendisine verilen kupayı kırıp denize atmışŸ, kupanın geri verilmesini isteyen heyetede 60 milyar ödülü bana verin ben size kartondan bir kupa yaparım diyerek beni yarmışŸ , adresini fikirtepe trabzon kıraathanesi olarak verdiğŸinden polis tarafındanda bulunamayan adamdır gerçek bir kahramandır.
Uche'ye olan aşkını onun bacağına sarılarak tüm Türkiye'ye ıspatlamış insan.
zamanında elinden düşürmediği bıçağı yüzünden korkulan bir insan olarak bilindiyse de, sonradan yaptığı imaj düzeltme çalışmaları sayesinde (örn: avrasya maratonu) halkın nezdinde sempatik bir yer almıştır.
soyunma odalarına inen tünelden çıkan Mustafa Denizli' ile selamlaşan yetkililerin bu da nereden çıktı dediği, ikametgahını trabzon kıraathanesi olarak beyan eden filozof kişilik.
en son kosulan avrasya maratonunda, herkesi atlatip kestirmeden gittigi bitis cizgisinde birinci ilan edilen ,hatta ustune bir de kupa verilen komik insan evladi,ha daha sonra kupayi geri istemislerdir ama rambo okan coktan kaybolmustur piyasadan bir de 2 sene once fenerbahcenin sampiyonluk kutlamalarinda bir sarisin bayani arabadan dusurmuslugu vardir.
yazılanlara bakılırsa, akli dengesi yerinde olmama ihtimali yüksek, köprü altlarında yatıp kalkan bir arkadaş kendisi.

peki, 55 lira diye isyan edilen bileti alıp maça nasıl girebiliyor bu şahıs? hala bilet mi dağıtılıyor? veya biri bilet parasını verip içeri mi sokmuştur?