Rasim kaan aytoğu

1 /
adı bilinmediğine göre; kaliteli bir siyasetçi değil veya diğerleri gibi peşkeş, hile, hurda kovalamıyor. öyle olsaydı bilirdik adını. kul hakkı yiyicisi ak partililerden bile olsa; sürünmesini, çile çekmesini, hakkına girdiklerin halkın hakkının burunlarından fitil fitil gelmesini istesemde; bu şekilde değil, üzücü olay. günahı boynuna, haramı boğazına evladının düşeceği durum üzücü.

sedat peker canı yandığında, ne kadar realist olduğunu ispat etti. cem sağolsun.
3 saat önce balta kesmez akp'li bir arkadaşıma google görsellerden aday adaylığına ait parti logosuyla çekilmiş bir fotoğrafını attım. kendisi henüz mesajı görmemiş. eskaza kendi mesajımın linkine tıkladığımda söz konusu fotoğrafın olmadığını onun yerine isminin yazılı olduğu ve diğer görsellerin çıktığı arama çubuğuna yönlendiriyor. orada ihlas holding ile mezkur şahsın vesikalık bir kaç fotosu var. adamlardaki var olanı yokmuş gösterme ve hakikati tahrif ile gizleme yeteneği öyle bir düzeyde ki bana ''yetiş ya orwell yetiş ya huxley'' dedirtti.
Günahı boynuna falan da cem küçük yüzünden okka altına gitmiştir. Cem Küçük'ün, Sedat Peker'in 'blöf yaptığı' ve 'elinde önemli şeyler olmadığı' iddiası üzerine ifsalandi. Ulan jem hiç mi akıllanmadınız bu adamın boş atar gibi bir hali mi var.
Muhalifleri pek neşelendiren adam. Bak bu muhalifler ki taptıkları Partinin genel başkanı kasetle inmiş, daha dün parti içinde bir milletvekilinin bir kadın hakkında konuştuğu görüntüler ortaya çıkmış hiç gıkları çıkmıyor ama AKP'ye suyunun suyundan temas etmiş adamın kasedi çıkınca sevindirik oluyorlar. Kendi adamlarının pislikleri biraz olsun unutulur diye seviniyorlar herhalde.