recep tayyip erdoğan

1 /
allah sağlık, sıhhat, uzun ömürler ve islam şuuru versin dualarımı gönderdiğim cumhurbaşkanımız. kendisinin yazacağı kitabı ilk ben alacağım diyordum ama beklediğim kitap bu şekilde değildi. umarım bu ilk kitabıdır ve asıl kitabın fragmanıdır. kitabı bana hediye edecek cengaverlere, börteçinelere itina ile dua ederim bu arada.
Yüz yıldır bir ileri iki geri gitmiş şu ülkede kimsenin sahip olmadığı bir fırsatı yakalamış ama hedefi vuramamış lider. Bundan sonrası ise karanlık. Tayyip Erdoğan'dan sonra şu manzarada ülkenin başına gelebilecek bir tane adam görünmüyor. Yarım bile yok. Tayyipten sonra maalesef ülkenin geleceği çok karanlık.

Eski düşmanlar intikam peşinde koşacak. AKP'nin fetöye yaptığının mislini akplilere yapacaklar. Ülkenin haliyle kimse ilgilenmeyecek. Bir kesim alel acele cebini doldurup ülkeden kaçmaya çalışacak. Çünkü gelen kaos büyük. Bir kesim akpli avına çıkacak. Sonra bunlar bir de birbirlerine girecek. Ülke tarihinin en büyük kaosunu görecek. Ondan sonrası ise muhtemelen Amerika'nın müdahalesi. Rusya ve Çin'in buna karşı çıkması. Ve ver elini 3. Dünya savaşı. Türkiye batarsa dünya batar.

Winter is coming.
kendisine allah gibi tapanlara sözlükte bir yenisi daha eklenmiş. kusura bakmasınlar ben recep beye günahımı bile vermem.
çok akıllı olduğu için obama kandırdı, putin kandırdı, bush kandırdı, trump kandırdı, sarkozy kandırdı, merkel kandırdı, sümüklü vaiz kandırdı... kendisi sözleriyle bir bir itiraf etti. unuttuklarımı ekleyin lütfen.
çok karizmatik olduğu için bütün toplumu ikna etmenize gerek yok, kendisini kandırınca istediğinizi elde ediyorsunuz. türk siyasi tarihinde kendisi kadar aldatılıp kandırılan birini göremezsiniz, gerçekten eşsiz biridir.
osmanlı döneminde yaşasa vezir olsa pek fazla kandırılamazdı, birkaç kandırılmadan sonra fizan'a sürgüne giderdi. padişah falan olamazdı zaten kendisi osmanlı çocuğu yani osmanlı ailesinden biri değil..
hem asrın hem de kainatın lideridir, gölgelerin gücü adına kötülükleri yok eden he-man'dir. thanos'u öldüren thor yanında böcek kalır.
evet çok hizmet ediyor, hizmetleri sayesinde 5'li çete servetine servet kattı. sıfırdan zengin olan akplilerin sayısı her geçen gün artıyor. millet mi? milyonlarcası açlık sınırının altında yaşıyor.
mustafa kemal atatürk'ü bu işe hiç karıştırmıyorum, kıyaslamak bile mustafa kemal atatürk'e hakarettir.
Oha 7 tanım. Allahım lütfenn olsun çünküü.. hevesiyle girdim lakin kursağımda kaldı elbet.

O kutlu gün gelmeden tecrübelerini paylaşabilmek adına "Daha fazla cukkalamak mümkün" formatında bir kitap yazmış çoklu evren lideri.
Türkiye'yi şöyle böyle zenginlestirdim diye caka satıyor ya. Acaba sevenleri gücü ele geçirince nasıl iki senede ülkeyi ekonomik alanda uçuruma yuvarlandıgi konusunda düşünüyor mu. Acaba zenginleştiren o değil miydi. Mutfakta birileri çalışırken reyiz sadece vitrinde göründüğü için tüm kazanımi kendi hanesine mi yazdı. Malum ülkeye itibar kazandırırken yani takriben 2010 Lara kadar olan kısımda yanında olanlarin neredeyse hepsi ya terörist ya da hain. Sevenleri biraz düşünsünler. Zira feci kandırılıyor olabilirsiniz. Dünya lideri bile kandırılmış ,sizin ne özelliğiniz var.
Şu anda, muhalefette liderim diye gezinenleri toplasanız, hatta bütün muhalif milletvekillerini ve dahi onlara oy verenleri toplasanız tırnağının ucu bile etmeyecek; türk siyasi tarihinin en akıllı, en güçlü, en karizmatik lideri.
Osmanlı'da da ilk 5'e rahat girer.
Asrın lideridir kendileri.
Şimdi beni eksi Yağmuruna tutacaklara peşinen cevabım şudur;
Recep tayyip erdoğan ak partinin değil de, chp'nin lideri olsaydı; siz atatürk'ü 50 kere çöpe yollamış ve ikinci yüz yılın lideri diye tayyip erdoğan'a tapıyor olurdunuz.
Aramızdaki fark bu. Siz tapmaya lider arıyorsunuz, biz ise kendimize hizmet ettirmeye...
Ücretli öğretmenlik, özelleştirme gibi köleleştiren sistemin ateşli savunucusu, hatta mucidi. Kemal derviş'in pasörü.

Milletin çocuğu açlık sınırının altında bir meblağ ile geçinmek zorunda kalıyormuş, evlenemiyormuş vs tuuu... Adamın umurunda değil. Onun bir gelişen Türkiye'si var, nüfusun yüzde yetmişini gerileten.

Ama tüm bunlara rağmen kendi çocuklarının ve torunlarının günü aydın, geleceği parlak. Bakımlı ve besililer. Benim gibi dağılıp yıpranmamışlar, horlanmamışlar.