recep tayyip erdoğan

1 /
Müslümanların, kendine vermiş olduğu 20 yıllık tek başına iktidarlığı çok iyi değerlendiren devlet adamı! Bize bir faydası olmadı; lakin kendisi anlat anlat bitiremiyor. Bahsettiği hizmetlerde işsizlik var, tekelleşme var, borç var, yüksek faiz var, zenginin işini garantiye almak var.

Döneminde, Kemal Derviş yasaları eksiksiz uygulanarak "özelleştirme" ayağına her şeyimiz şirketlere satıldı. Gelecek 7 nesil de borçluyuz. Bahsettiği hizmetlerin sahipleri de paşa. Onlara uzun ömür, bizi de Allah rahmet etsin.
Sazanların sayesinde boğaziçi olaylarını kendine kanalize ederek ekonomiyi unutturdu hatta tabanını daha da güçlendirdirdi. “Erdoğanın yanındayım” ve benzeri taglar 2 milyon tweeti aştı. Malum kesim bu ve benzeri olaylarla onları düşüremeyeceğini ne zaman anlayacak...
Allah sağlık sıhhat, güç kuvvet versin duamı gönderdiğim cumhurbaşkanımız. ayrıca islam şuuru ile hareket etmesi duamı da gönderiyorum. ayrıca #cumatatilolsun, #kerhanelerpkapatılsın, laik olsa da #devletkumaroynatmasın isteklerimi de iletiyorum. fazla konuşmadan, icraat adamı olmasını salık veriyorum. çünkü üzerinde bulunduğumuz coğrafyada çok konuşmanın pek faydası olmuyor. icraat, icraat. geri kalan aksiyonlara hazır olan bir yüzde elli vardır elbet. 15 temmuz'dan aldığın güçle, devrimler yapmalı türkiye cumhuriyeti. atatürk gibi devrim yapmaktan korkmayacak liderlere ihtiyacımız var sayın cumhurbaşkanım.
türkiye siyaset tarihine yönelik belgeseller için kimsenin cüret etse de üretemeyeceği sayıda içerik üretmiş cumhurbaşkanımız. her medya kuruluşunun kendisine bu konuda büyük bir borcu var.