regina phalange

1 /
beni birakma dedigimiz gidiyor iste....
gitmesine ciddi uzulduum ve bunun olacagini biliyordum ama bir seyler duzeldigi icin gittigini de biliyorum...
duzeldigine cok seviniyorum ama gel bak bir elimde gokyuzu var hala....*
Sanırım kendisine bulaşmadığım için gitti. Gerçekten anlamıyorum bulaştığım gidiyor, bulaşmadığım için gidiyor garip. İşin esprisi bir yana kalacak insana bir söz kafi gidecek insana destan yazsan nafile. Hayatında ciddi şeyler olduğu belliydi. Fazla esprili ve komiklikli şeyleri ortaya dökmek salt mizahilik yönüne vurgu yapmıyor insanın daha ziyade içerideki dertleri bir şekilde absorbe etme düşüncesi ile ilintili. Kimisi ağlayarak kimisi gülerek işte. Ama en azından gülerek gitmesi hoşuma gitti. Güzel insan demiştim gerçekten öyleydi.
benden olmuyor diyerek arkasında herkese bir tutam hoş seda bırakarak gitmeye karar vermiş yazar.

artılamadığım girdiniz yoktu, hayatı bu kadar hızlı yaşamanın bir manası var mı, daha karpuz kesip sol frame'de karpuzcular birliği başkanıyla dağıtırken kendisinden destek talep edecektim.

umarım burada bizlere hissettirdiği neşenin her bir zerresi gerçek hayatında birebir karşılık bulur, arada da gelip yazarak bize yansıtmaya devam eder. güzel düşüncesi için teşekkürler.
Vakti zamanında yazarları sözlükte tutmak için ne terler döktüm. Hatta bir yazar hatırlıyorum ki hesabını ısrarla silmediğim için küfür etmişti. Baktım küfür uzayacak, sildim. Artık kendimce kaliteli yazarları tutmaya çalışıyorum ki niteliğimiz artsın. Regina da bu kaliteli yazarlardan biriydi. En az Ülker luna kadar kaliteliydi. Onu da sözlükte tutmak için uğraştım ama olmadı. Aptal saptal cancişliklerin 20 artı alıp kaliteli tanımların arka sayfalara düşmesine içerledi. Tgrlbb, cipiu ve en son Uvey abinin gidişi zaten beni yaralamıştı. Mutevehhim denen hanımcının gidişine ağladım. Kleo da gitti. Regina'yı da tutamadık. E1k da giderse halimiz nice olur. Esen kal regina...
Türkiye ve sözlük için fazla entel arkadaş. Biz futbolcu başlığı açıyoruz o ressam, piyanist, heykeltraş falan sanıyor. Fular ve pipo ile sözlüğe girmemesini rica ediyorum. Haluk bilginer’i dinleyip öğleden sonraları dere kenarında felsefe yapıp, resim çizmeli.
tanımlarını görünce gülümsediğim bir yazar. kendisine bulaşacak olsam şimdiye bulaşırdım zaten ama güzel yazarlara kolay kolay bulaşmam. takıl rahat ol. *
zihin dünyasında bambaşka bir kurgusallık çeviren insanlara karşı empati ve sempati beslemem dolaylı açılın nick altı yazmaya geldim yazarı.

selektörlü artılamasını aldım, yan cebime koydum, muhakkak ki daha çok yazmalı, daha çok oylamalı, keyifli sözlükler....

seni de nick altı canciş listesine alacaklar, çünkü bunlar da biraz beyledir....*