reynmen

1 /
youtuber. şimdi şarkıcılık yapıyor. sözleri kendi mi buluyor bilmiyorum ilgilenmiyorum da.
nedense sevdim bu elemanı.

acun iş teklif etmiş kabul etmemiş falan.
kendisi bişeyler yapmak istiyor bunun için çabalıyor. kendini geliştiriyor.
saygı duyuyorum kardeşim.

editimsi: leyla da iyi baya.
dün gece show tv'nin muhabirine ve kameramanına saldırmış olan şahsiyet. ifade verdikten sonraki alaylı ve kibirli gülümsemesiyle kolay kolay aklı selim davranışlarda bulunamayacağını göstermiş fenomen (!).
10-15 yaş arasındaki çocukları söğüşleyip yükselen eleman. ben de bu elemanı, youtube'da fırat kalkanı operasyonu günlüğü adlı mapping tarzında bilgi verici paint terk videolar yapmak için kaynak tararken el-bab videosunu gördükten sonra keşfettim. arkasını sıvazlayanlarca el-bab'a getirilmiş kendi şovunu yapıp geri dönmüştü. dezenformasyonun ve türkiye düşmanı yayınların ve kampanyaların gırla gittiği bir dönemde yine de az da olsa sempati beslemiştim.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLu8TCb--BCZwHxKGriAYCY4mJIHMwXipO::Fırat Kalkanı Operasyonu Günlükleri
El bab videosu ile milliyetçileri gaza getiren, yeni yetme gaz ile çalışan genç ülkücüleri ve türkçülerden bazılarını hayran kitlesine kazandırmış olan sosyal medya fenomeni. Birkaç yıl önce doğal olarak tanıyan pek yoktu. Hakeza başka bir yayın mecrasında canlı yayın yapıyordu. Bugün okuduğum habere göre magazin muhabirleriyle kavga etmiş. Bir türkiye klasiği işte.