rüyalanmak

1 /
t: kamyonu şarampole yuvarlamak
kadınlarda çok nadiren de görülebiliyormuş. 2 sene önce duyduğumda şaşırmıştım. cahillik işte ne yaparsın.
Erkeklerin arasıra yaşadığı, yaşamasının vücudunda pek çok şeyin sağlıklı işlediğini gösteren, oldukça normal bir durum. Erkek bu dönemde sapık değildir, bu mevzunun konuşulması da ayıp değildir.

önceki tanımlardan birinde yazar arkadaş tam da söylemek istediğimi yazmış, burnu aktığında kimse bunu söyleye söyleye dolaşmaz ama saklamaz da. (#6950772) rüyalanan erkekler için de aynısı gayet geçerli olabilir, şu an gerçek durum ne kadar öyle, bu konuda şüphelerim var.

dünya nüfusunun yarısını erkekler oluşturuyor, bu erkeklerin çoğu hayatının belli bir evresinde rüyalanıyor. bu dönemde sıcak suya sabuna ihtiyaç duyuyor. (bunları edinemeyip gusülsüz dolaşan sayısını bilmediğim bir sürü erkek var) peki ya niye bu rüyalanmanın konuşulması problem sayılıyor, niye ayıp görülüyor? yukarıda dediğim gibi, "ben rüyalandım!" diye cümle aleme duyurmaya kalkışmak da rüyalanmaktan utanmak da bana işin doğalıymış gibi gelmiyor. (ikisinin de yapılabileceğinin farkındayım, kendi görüşümü ifade ettim sadece.) niye bu kadar doğal bir şeyi normalce konuşamıyoruz? bu uygunsuz bir konu değil, +18 bir konu da değil, 13-14 yaşlarında başlıyor bu durum.

Not: Uyarlanmış bir alıntıdır.
bana enteresan gelen bir kelime.

-hayırdır kardeş, yine banyoya gidiyorsun (sinsi gülümseme)
+rüyalandım da hihihih
-rüyanın bundan haberi var mı?

neyse diyalog pek olmadı, değişik bir tanımlama.*

tanım: rüyada, derinlerdeki fantezilerini yaşayan kişinin boşalması.
harama nazar etmek,vücudun fazlalığı atma ihtiyacı ,çok fazla fındık badem ceviz gibi kuvvet verici kuruyemişler yemek ve kullanılan ilaçlar da git sonra gusül gerektirir.