sabahları yorgun uyanmak

1 /
son zamanlarda olanın başlıca sebebi; artık tavan yapmış olan güneş patlamaları ve değişen schumann rezonansı değerleridir.

Uzaydan adeta üzerimize boca edilen radyoaktif dalgalar genlerimize kadar işliyor, bizi değiştiriyor, dönüştürüyor.

ne yapılabilir derseniz:

bolca yararlı sıvı tüketmek, duş yapmak, toprağa yalınayak basmak, denize girmek, sebze ve meyve diyeti uygulamak, hayvansal gıdaları azaltmak, çay, kahve ve kola gibi kafein içeren şeylerden uzak durmak, yalnız ve keyifli zaman geçirmeyi arttırmak, az konuşmak ve mutlaka kaliteli bir uyku çekmek...

bedenimize giren bu dalgalar, uykuda iken işleniyor. mitokondrial düzeyde kodları değiştiriyor. uyumadan önce duş yaparak, huzur ve sakinlik içerisinde yaradana güvenerek teslim edin bedeninizi.

kısa sürede kendinizde göreceğiniz olumlu değişime inanamayacaksınız.

(bkz: kendimden biliyorum)
Sık sık Tekrarlıyorsa hastalık belirtisi olabilir.

Öyle çok yorgundum uykumu alamadım bir kahve içerim ayilirim durumu değil bu. Bunu yaşayan bünye isterse 12 saat uyusun uyansin uykuludur.
Klasik bir uyku apnesi belirtisidir.

Dünya sözlük doktor lobisi gelip linçlemeden yazayım: her şeyin en iyisini bilmiyor olabilirsiniz. Bizim zaten öyle bir iddiamız yok, bazı tıbbi konularda başımıza gelen spesifik olaylardan tahmin çıkarabiliyoruz, nihai teşhisi yine doktor koyacak ama doktorun aklına Bu fikri düşürmekten kimseye zarar gelmez. Babamda bu hastalık beşinci doktorun acaba olabilir mi diye aklına gelmesiyle teşhis konuldu. Uyku testi yapıldı, On saatlik Uykudan iki saat uyumuş kadar verim alabildiği ortaya çıktı. Şimdi gittiği Her yere uyku cihazını taşıyor. Alet hayati bir organ gibi onun için.