sade & halis & mızrabımda ızdırap

1 /
Her mahlası seviyorum. Bee heyy, bu isimler her yere yetişir, hakkıyla da yaparlar. Her konuda destekleyeceğim üçlü. Amma velakin konuyu anlamadım, yazılanlar çok fazla, okuyamadım ama artıladım. Seviyore.. *
Hepsi bi yönüyle yaralı yazar üçlüsü.
Halis zaten ameliyat yaralı, vatan hasretiyle yaralı.
Mızrap, artık elmayı bölüp soyup hepsini kendi yemesi gerektiği fikri ile yaralı.
Ben, ay boşverin beni.

Aramıza imera'yı da alabiliriz aslında ama o henüz anlatmıyor, hasta-hekim ilişkimize zeval gelmesin pozlarında.
Valla gelirken yanına birini daha bul imera, keramet tek sayılardaymış.
Arkadaşlar lüflen nazara getirmeyin *, oyluyorsak içimizden geldiği içindir. Çokça sevdiğim bir olaydır nickaltına yazmak, ayrıca daha öncede dediğim gibi bu benim bir tutkumdur böyle maydanoz olabilmenin verdiği en güzel duygu. Nickaltları yazarların haklarında yazılan biyografileri gibidir, hafızada denilebilir. Daha doğrusu toplumsal hafızası. Yazarlar ne kadar da kendileri de oraya entry girse yine de orası yazarların yazar hakkında ne düşündüğü ve tanımları nasıl değerlendirdiğini düşündüğü yerdir. wooow amazing guyss benim aşırı hoşuma giden bir yer, çokça takılır ve oradan kim ne yapmış ne çizmiş diye bakarım.
Okuyunca aklıma
Biz üç kişiydik Sade Halis ve Mızrabımda ızdırap
Üç ağız üç yürek üç yeminli fişek
Adımız bela diye yazılmıştı (sözlüğe) dağlara taşlara
Boynumuzda ağır vebal koynumuzda çapraz tüfek
mısraları geldi
sade ve halis candır, ızdıraplı arkadaşı tanımıyorum. sanırım hepsinin çokça oylama gibi ortak özelliği var. bu arada sıradaki övgü tüm dünya sözlük yazarlarına gelsin, ayıramıyorum kimseyi.