sarılmak

1 /
Birçok yaranın tamiri olabilen ,özlemin büyüklüğünü anlatan, derin bir çekip mümkünse öpüşme ile zirvede bırakılan insani rahatlama eylemi. Tabii şu unutulmamalıdır ki herkeste aynı etkiyi göstermez çünkü aynı samimiyetle icra edilmez. Ancak değer verdiğiniz bir insana karşı yapılması durumunda sarılmak gerçekten çok rahatlatan bir eylem halini alır. Sarılır sevinirsin, sarılır ağlarsınız, sarılır iç çekersiniz her durumda rahatlarsınız.
iki kişi arasındaki sevginin en güzel geçiş şeklidir.
pandemi sürecinde en çok özlediğim şey. ne anneme ne de diğer sevdiklerime sarılamıyorum. benim gibi samimiyeti sarılma şekline göre belirleyen biri pandemide bundan uzak durmanın hayal kırıklığıyla uyuyup uyanıyor her gün.
Sevgiyi hissettirmenin en guzel yolu, sarinilan sevilense. Ki sevmedigim birine neden sarilayim bilmem. Sarilmanin bas sarti zaten sevmek. Ozlemin eyleme dokulen hali ayrica. Opmek bile bu kadar doyurucu degil.
fiziksel mesafeye dikkat çekilen şu günlerde, alternatifi olabilecek bir eylem bulunamayandır. sevdiklerine sarılmayı seven bünyelerde, sevdiği biriyle karşılaşınca eli kolu nereye koyacağını bilememekle sonuçlanır.