sedat peker

1 /
yozdil ile dinazor kemalist uğur dündar kavgasının tatlıya bağlanması için aracı olup olmadığını merak ettiğim insan. geçmişin mafya babası, akplilerin reisi, basiretsiz muhaliflerin yeni fuat avnisi insan.

uğur dündar ile alakalı tivitler atma gereği duymuş ne hikmetse!!!

Uğur Dündar’ı seversiniz sevmezsiniz, o ayrı konu. Ancak benim anlattığım, bu insanın dürüstlüğüne saygı duymak gerekir. İnşallah yaşça bir büyük araya girer de, Uğur Ağabey ile (Dündar) Yılmaz Özdil Ağabeyi barıştırır.


git
Anladığım kadarıyla kendisi müşteri hizmetleri temsilcisi mafyalığı yapıyor. Görüşmelerimiz müşteri memnuniyeti için kayıt altına alınmaktadır babında. Bu kadar kaydın başka açıklaması olamaz bence. Yok yani psikopat olsan bile her konuşmayı kayıt altına almazsın herhalde. Kuyuya iyiki taşı atmış. Yozdil ile uğur Dündar bile birbirine girdi. Bakalım daha neler göreceğiz duyacağız. Tabi şaşıracağımı sanmıyorum ne duyarsam duyayım.
bazılarına göre dünün aptalı bugünün kahramanı. ya adam yakalandı diye bir haber çıktı arkasından twitter'a baktım öldürüldü dediler hayatından endişe ediyoruz dediler. vallahi bakın yarın bu adamlara ters bir söz söylesin anında pislik mafya demeye başlarlar.

şahsen dün sevmediğim herhangi bir kişi bugün hoşuma gidecek şeyler söylese sevmeye başlamam.
bundan sonra izleyeceği yol akşam 18:30'dan sonra belli olacaktır. Şaka gibi ama gerçek. Bu olayın buralara kadar gelmesi son yıllarda devlet adabının ne kadar zede aldığını göstermeye yeter de artar bile. Beğenmediğimiz çatlılar avrupa'nın ortasında diplomat avlarken koca devlet bir adamı susturamadı.
adamın videoları, öfkeli ama edilgen ergen tepkisi vermekten başka bir şeye yaramıyor. ben sonuca bakarım bir, bunlar herhangi bir devlet memurunu harekete geçiriyor mu ? iki sandığa yansıyor mu? daha önce olanlara bakılırsa bunların hiçbiri de olmadı. olmasını geçtim akp, bunların hepsinden bir şekilde mağduriyet çıkartıp oylarını artırdı. şu anda ironik ve komik sosyal medya paylaşımlarına sebep olmasının dışında herhangi bir sonucunu görmüyoruz.