sel 15 canımızı aldı ama toprak da suya kavuştu

1 /
akp bakanlarının incilerinden biri.

bir kereden bir şey olmaz, kadın mıdır kız mıdır bilmem, şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar, sen benim gözlerime bak ne görüyorsun, buna karşı önemli silahımız yakalanmamak, ananı da al git, bu bölgenin insanı bu tür olaylara alışık, her kürtaj bir uluderedir, bakara makara sallıyorum, biz de bir çadırla burada mekan tutalım, yatıyoruz tuzla kalkıyoruz tuzla, tabii öncelikle kendi potansiyelimizi görmek amacıyla arama kurtarma yardım ekipleri bekletildi, ne stratejisi önemli olan müşteri bulmak, deprem vergisi diye bir vergi yok, sel riski varsa üst kattaki komşunuzda kalın, kürt sorununu doğudan ikinci eş alarak çözebiliriz, örtüsüz kadın perdesiz eve benzer, perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralıktır, başbakanımız bizim için ikinci peygamber gibidir.
vs vs vs

yazsam buralara sığmaz.

şaşırtmadı, şaşırtmayacak. ancak bu tip açıklamalarla hala nasıl ve neden seçildiğini öğrenmek için sanırım tez konumu akp seçmeni olarak belirleyeceğim.

mesela kemal unakıtan ı çıkarak eskişehir, ülkeyi satmaya bu kadar hevesli birini nasıl seçer, peşinden nabi avcıyı nasıl çıkarır merak konusu. ya da kendisine öküz diyen ahmet uzer gaziantep nasıl hoşgörür.
Talihsiz açıklamalardan biri değil kesinlikle.. talihsiz açıklama dediğin yanlış anlatmayla olur ama bu bildiğin cahillik..
giden can varken toprağın suya doyması konuşulmaz ki zaten toprak da böyle suya doymaz.. yanlış insanlar yanlış mevkilere konulursa böyle saçma salak açıklamalar daha çok duyarız; hiç duymuyormuşuz gibi..