semih terzi

2016 yaş kararı ile 2.ordu komutanlığına getirilen van jandarma asayis kolordu komutanı ismail metin temel'e de suikast timi göndermiş ölü hain darbeci.
astsubay ömer halisdemir tarafından ihanetinin cezası verilmiş olan bu hain ve örgütünün; askerleri arasında baba lakabıyla anılan, şehit düşen ere verdiği söz kapsamında hala ailesine sahip çıkan, güneydoğu'da terörle mücadele eden bu samimi komutanla özel olarak dertleri neymiş orasını tam anlamadım. darbe gecesi helikopterle siirt'e inecekken geri van'a dönen komutan suikatten böylece kurtulmuş.

semih terzi haini de darbeden önce pkk ile savaşta en kritik yerlerden birinde görevli.

silopi içinde faaliyette bulunan özel kuvvetler harekat üssü komutanlığında özel kuvvetler harekat komutanı olarak görev yapıyormuş. darbe için ankara'ya gelmiş. ömer halisdemir ile tanışmış.
devamını gör...
kudurmuş köpek gibi ökk yi ele geçirmeye gitmişti. kudurmuş köpeğin ölümü yakındır. bilmiyor ki bu rütbeli köpek elbet bir ulubatlı hasan çıkacaktır karşısına. seyit onbaşı bizde çoktur o köpek bilmez. tek bir kurşunla gebertti onu astsubay ömer halisdemir. sonra 30 kurşunla şehit ettiler ömer abimizi. tek bir kurşuna 30 kurşun...
devamını gör...
şehit ömer halisdemir tarafından cehenneme postalanmıştır.

eski genelkurmay başkanı ilker başbuğ: “o katil, o vatan haini tsk’nın suriye’deki operasyonlarını yöneten kişiydi” dediği kişi de bu hain idi.

türkiye'nin suriye konusunda zor duruma düşmesinin altında elbette birçok etken var. fetö mensubu bu hainlerin türkiye'nin zor duruma düşmesi için elinden geleni yaptıklarını da görüyoruz. pkk ile mücadelenden tutun da dışarıya karşı verilen tüm mücadeleler tek tek incelenmeli ve bu hainlerin olduğu karanlık noktalar aydınlatılmalı.

bu tip hainler türkiye lehine değil de abd lehine çalıştıkları gün gibi ortada. araştırılması gereken o kadar nokta var ki. uludere olayından tutun da rus uçağının düşürülmesine kadar. hatta türkiye'de seri şekilde patlatılan paralel bombalar! bir ışid bir pkk.. şuan ortada büyük bir karadelik var. ve bu deliğe kim yahut kimlerin sebep olduğunu az-çok biliyoruz. işimiz zor ve çetin. ancak mücadele edersek bunun da üstesinden gelebiliriz Allah'ın izni ile..
devamını gör...
suriye operasyonlarının kilit ismi olduğunu öğrenince içimdeki yangın adeta sönmez olmuştur. lan 2. ordu komutanı kaçakçılardan 350 bin dolar para alır, bu hain kim bilir suriye de neleri görmezden gelmiştir. yıllarca küfür ettiğimiz mason komutanlar bile sizin kadar hain değil lan.
devamını gör...
ailesi ömer halisdemir'in ailesine tazminat davası açmış.

semih terzi geberdi yetmedi şimdi de ailesi kaşınıyor. kim akıl verdi bunlara acaba? noterde iken sıyrıldınız ama bu sefer bu film böyle bitmez, sokağa da çıkamazsınız. bakalım türk yargısı nasıl bir karar verecek bu davaya. takipçisi olalım..
devamını gör...
milletin sinir uçlarına dokunuyorlar. tazminat davası açılması sinirleri germek için yapılan bir hamledir ve üst aklın emri burada da devrededir. bunun bir başka sebebi de hala bir şekilde yeniden deneyip başarılı olacaklarını sanmalarıdır.
devamını gör...
terziyan olan soyadını mahkeme kararı ile terzi olarak değiştirdiği haberi gelmişti.
ermenilerin güdümlü bir tayfası var ve her yere serpiştirilmişler.

pkk'nın büyük çoğunluğu öyle olduğu gibi, tsk mensubu olanlar da var.
bu milletin onuruna sahip olmadıkları geride kalan ailesinin yaptıklarından da belli oldu.

darbeye karışan subay, memur ve her kim olursa olsun, suç sabit olduğunda vatandaşlıktan atılmalı.

defolsun gitsinler, bu ulke de yasamayı haketmiyorlar.

fetullah hepsine bakar.
devamını gör...
vatan haini ve bileti ilk kesilenlerden. fetö davasında bylock önemli. kullananlar fetö ile direk irtibatlı kabul ediliyor.

semih terzi nin telefonunda bu programın olmadığı söyleniyor. belki tedbir olarak kullanmamıştır, bilmiyoruz. bylock meseleside çıkmaza sokulmaz inşallah. elbette 15 temmuz sadece 1 dolar, adil öksüz ve bylock tan ibaret değil.
devamını gör...
bu ve bunun gibiler vakti zamanında ordu içinde en değerli subay kisvesiyle dolanıyorlardı ve ülkenin bazı siyasi askeri kararlarıyla ilgili ne gibi manipülasyonlara yol açtılar tam net değil. fetöcülerin en önemli özlliklerinden biri de kendi mesleklerinde alanlarında çok ilgili bilgili görünme telaşı ve çalışkanlığıdır, örgütsel amaçlara ulaşmak için böyle bir imaj edinme gayretindedirler. yerine göre hileyle yerine göre de göz boyayarak yükselmek amaçlı her türlü çabalıyorlardı. darbe öncesi politikalarda gitgide azalan etkiye rağmen fetö faktörü değerlendirilmeden o dönemler tam olarak çözümlenemez. çünkü politikalar kadrolardan gelen veriler değerlendirilerek nihai karar belirlenmek sureityle ortaya çıkar. erdoğan'ın sürpriz hamleleri bazen bazı şeyleri tam tersine döndürebiliyordu ve fetönün hainliği aşikar olmadan öncesi de dahil rte'nin bu öngörülemez hamleleri fetöyü en çok rahatsız eden durumdu zannediyorum. yoksa alttan üste etkiyle olan biten hakkında veri sağlarken yaptıkları manipülasyonlarla her şeyi hale yola koyma konusunda uzmanlaşmışlar gibiydi. hukuk yoluyla da örgüt lehine manipülasyonlarına ayrıca devam ediyorlardı.
devamını gör...
hazır ayşegül albayrak konusu gündeme gelmişken semih terzi hakkındaki bazı duyumları not edelim.

türk devletinin düşman tarafı da dahil, hemen her yerde adamları vardır. siz bunların bir kısmına her gün lanet edip küfredersiniz ama gerçekler bambaşkadır.

bazen göstermelik hapse atılırlar. sevinirsiniz. bazen de devlet adamını rahat ettirmek için bir bahaneyle hapisten çıkarır. üzülür devlete kızarsınız. aslında her şey küresel düşmanla oynanan bir oyundur. ama oyun sizin önünüzde oynandığı için sizin de memnun edilmeniz gerekir.

dahası vatansever ve müslüman bir kişi devlet tarafından dışlanır, haksız yere hapse atılır, hatta faili meçhule kurban gider. siz kahrolursunuz ama olay düşman ajanlarının birinin infazıdır belki de!

devletin adamlarının hepsini iman ehli olarak görmek de gereksizdir. tarihimizde örnekleri var. devlet her ortamdan adam devşirebilir. bir bakarsınız sapıklık yapan (veya öyle görünen) biri bile devletin ajanı olabilir.

dünyaca ünlü bir yabancı şarkıcı belki bebekliğinden yetiştirilip türk devleti için yaban ellerde hizmet ediyor bile olabilir. dahası clinton gibi abd başkanlarının iki bin yıllık "küresel türk devlet teşkilatı" adına çalışmadığını kim iddia edebilir?

bu teşkilat şöyle açıklanıyor. küresel türk devletinin yanında masonlar çırak, tapınakçılar da ancak genç delikanlı sayılır.

bazen uyuyan kadrolar düşman içinde artık çekirdek fonksiyon icra etmeye başlar. adam yıllardır orada sizin adınıza bulunur. tepe noktalara kadar gelir. artık düşmanın rutin harekatlarını da yönetmeye ve üretmeye başlar. istemeye istemeye sizinle savaşır. öyle yapmak zorundadır.

ya yapmamanın veya ayrılmanın bir yolunu bulacak ya da devletine düşmanlığa devam edecek. veyahut son raddede düşmanın başarı kazanmasını engelleyecek.

darbeci gibi görünecek, devlet onu tutuklayacak, hapiste ağırlayacak.

devlet bazen de kendi adamlarını suikast gibi durumlardan korumak için hapiste korumaya alabilir. ergenekon operasyonlarında bunu gördük. bizler çoğuna zulmediliyor diye düşündük ama hiçbir şey bizim gördüğümüz gibi olmuyordu aslında.

bazen de kendi ajanlarına karşı devlet harekete geçmek zorunda kalır. kendi adamını öldürebilir. veyahut bu durumdan haberdar olmayan devletin diğer adamları tarafından öldürülür. bir çeşit dost ateşi açılır.

şimdi bu hikayeleri niye anlattım? enver paşa için anlatılan böyle bir şey var. hatta amerikancı başlayıp vatansever devam eden kadrolar var.

alparslan türkeş, adnan menderes, recep tayyip erdoğan, deniz baykal, abdullah gül, ahmet türk, doğu perinçek, metin feyzioğlu...

size üstte karma liste verdim. bunlardan hangilerinin bu tür kadrolardan olabileceğini bulmaksa size kalmış.

semih terzi'nin baldızı da aslında terzi'nin vatansever olduğunu sözleyince aklıma bunlar geldi. ha terzi için bu tür şeyler de söyleniyor tabi.

mert adaş ve talha aytekin terzi'nin devletin adamı olduğunu anlatmıştı. biz tam bilmiyoruz.

baldız da bunları fazlaca bilmez ve yorumlayamaz da. o yüzden eğer terzi'nin devletin gizli adamı olduğuna inanıyorsa ömer halisdemir'i hain zannetmesi de normaldir.

her şeye rağmen albayrak'ın doğruluk payı varsa, belki ikisi de vatanı için şehit olan vatan evlatları idi, kimbilir?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.