serdar kılıç

1 /
programlarını izlemekten keyif aldığım üstat.
5 sene önce bir etkinlik kapsamında üni'ye gelmişti ve orada canlı canlı görmüştüm.
ben de kendisi gibi doğanın içine açılmak isterim. izledikçe özeniyorum ama fazla fırsat olamıyor tabi.
Uyanış Selçuklu dizisinin Alparslan'ı. ODTÜ Jeofizik ve Besyo mezunu. Bir çok alanda başarısını ortaya koymuş, " Onda yok yok" dedirten bir donanıma sahip, 52 yaşında, Sivas Şarkışlalı abimiz. Çeşitli programlara imza atmıştır. Başlıcaları:

İçimdeki Doğa
Doğadaki İnsan
Ulak
1071 Malazgirt
yamağı olmak istediğim adam. çantasını da taşırım sorun değil, öğretsin yeter. satmak pazarlamak için değil, gerçekten yaptığı işi sevdiğim ve değer verdiğim için.
Gençliğinden itibaren doğayı kendine ev edinmiş insan. Doğaya turk kültürüne anadoluya ve eskiye olan saygısı sevgisi öyle ki her yerinden buram buram akiyor. Bir bölümde halis mulis kara kovan bali çıkardı kovan sahibiyle "mehmet abi yiyebilir miyim?" Diye izin alip isirdiktan sonra ki suratindaki ifade öyle antikaydi ki bir an tutuldu ve bala karşısındaki sanki canliymis gibi bir sevgiyle baktı. Adamdaki halis olana kültür olana saygı had safhada. Kelimenin tam anlamıyla doga aşığı tutkunu.
Korlu şehir reklamında oynayarak billurun kralını geçmiş insan. Sen ki programlarında ota böceğe şiir yaz, atalarimiz bu keçi pisligiyle altı ay boyunca hayatta kalabiliyordu, gahrolsun şehir hayatı, yaşam burada pislikler diye milleti ezikle sonra toplu konut projesinde oyna. hahaha ı love this country!

Bu ülkede para ile satın alınmayacak insan sayısı sayılıdır.