serdar tuncer

1 /
sosyal medyaya önüme sürekli "recep tayyip erdoğan bizim davamızın yanında durduğu için biz onun yanında duruyoruz" dediği bir video düşen kişi.

erdoğan'ın bir davaya sahip çıkma konusundaki tutarlılığını mavi marmara'da bütün türkiye gördü serdar. çok da kasma istersen.
hiçbir işini gücünü takiplemediğim sadece anlık hissiyatımı paylaşasımı getiren kişi.

iyisin, hoşsun ama içimi daraltacak kadar cinaslı bir insansın serdar tuncer. samimi gelmiyorsun, olmuyor, inanmıyorum kamera arkasında da aynı kişi olduğuna. hani sürekli aldın mı inceyi bakışı atıyorsun ya, almayacağım işte.
Genelde iftar programlarında konuklarından fazla konuşan tv sunucusu. Serdar abimizin normalde birisi zahiri öteki batıni olmak üzere iki tür konuğu olur. Zahiri konukları hergün değişse de batıni konuğu hiçbir zaman değişmez. batıni konuğun her zaman serdar tuncer olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım.
çok iyi bir şiir okuyucusu bu da şiirleri gerçekten hissettiğini gösterir ama hep görünene önem verdiğimiz için şiirleri yazanlardan daha kıymetli olmuş ve daha fazla öne çıkmıştır. Ha bir de muazzam bir 15-25 yaş genç hanım kitlesi var bir söyleşisine gitmiştim baya şaşırtıcıydı..
Kelimelerinde derman bulduğum, sohbeti dinlenir biri. Bursa ya her geldiği programına gitmişimdir.
Geçen sene delilim yok kalbimden başka adlı kitabını okumuştum. Kitap içindekilerle öyle tanıdık geldi ki, arada gözlerimi kapatıp, okuduklarımı bir parça düşündüğümü hatırlıyorum. Seviyorum bu adamı yaa. Hele şiir okuyuşuna ayrı hayranım.
Ha Bir yerde bir sohbetinde pofur pofur sigara içerken kameralara takıldığını hatırlıyorum. O an çok šaşırmıştım. İçemez mi? içebilir elbette ama ne bilim tuhaf gelmişti işte. Neyse.