seri artı oy veren meleğin kanadını kırmak

1 /
Artını gördüm artırıyorum denmediğinde ortaya çıkan durumdur. Seri artıcı meleği kaale almamak demek bundan sonra artı yolları gözlemek demektir. Yapmayınız, yapanları uyarınız.
artılarına karşılık beklemeyendir ancak artılanınca yüzünde tebessüm belirir. eksilenmesiyle bir anda lucifer gibi melekten düşmüş meleğe dönüşmesi muhtemel olan, yere bakan yürek yakan kişi.

size kurban olurum ben
Yazıktır, günahtır. Yazılı olmayan kurallar gereği seri artıcı koruma altına alınmalıdır. Profiline yapılan iadeyi ziyaret ile gönlü alınmalıdır. Hep banacı olmamak lazım.
herkes kanadına sahip çıksın. gerekiyorsa bir kanat mesafesi boşluk bırakın insanlarla aranıza. en güzelinden sosyal mesafe işte.

herkesin kanadına kimse karışamaz. *
Eksi vere vere motivasyonunu kaybetmesi sağlanır. Hep bu çekemezlik olayından hıh. Kırmayın yavrucum seri artı meleklerini ve lütfen artıya artıyla dönüş yapın. Ayp(ayıp) iadeyi ziyaret hem.
Kanadımı kırdılar uçamadım anne
Savaşa soktular koşturdum
Kalbini açamayan herkesin aklına
Eğriyi doğruyu ben soktum
Sonbaharda dökülen yapraktım
İlkbaharda geri geldim ben
Aileme dostuma selamlar olsun
Gökkuşağındaki bir rengim ben

dizelerini akla getirmiştir.
seri eksi oy veren meleğe dönüştürme sanatı.

düşen meleklerin tekrar melek olabilmek için insan silüetine bürünmesi konulu imdb 4.2 film senaryosu resmen, uf kafamdan kıvılcım çıktı...
sözlük içi eylemlerde en sevdiğim kısımdır seri artıcılara ve eksi verip altına farklı fikir yazmayanlara uyuz oluyorum.
pamuk topağı gibi olan kalbim bu durumlarda nedense mutasyon geçirip 1 kilo demirle eşit duruma geliyor.