seri eksicisi olmayan yazar

1 /
eşinden sonra kendisiyle bu kadar ilgilenen biri olmadığı için biraz şanssızdır. her seri eksici, yazarın sapığıdır çünkü. belki de olmaması eşinin işine geliyordur, bilemeyiz
Arada eksi atanlarım yok değil ama seri eksicim bence yok. Varsa bi tanıtsın kendini, çok takip edemiyorum bildirimleri yani o yüzden.

Mösyö eksiliyor ama, ondan eminim. #7023317
Bence başlıkta tezatlık var. Seri eksicisi veya seri artıcısı olmayan yazar olmaz, olamaz. Yazmıyorsa olabilir. Yazmayan, hiçbir fikir beyan etmeyen birisi ne seri eskiciye ne de seri artııcıya sahip olabilir diye düşünüyorum.
Yoktur yahu. Bir sözlükçü olacaksın ve bir seri eksicin olmayacak. Sadece Saklıyordur seri eksicisini sır gibi o kadar.

Hem biz iletişimde sınıfta kalmış bir toplumuz. Yok öyle benim seri eksicim demece...
herkesle iyi anlaşan yazardır.

ilginç bir şekilde herkesle iyi anlaşıyor olmanız hatta anlaşacak kadar iletişim kurmuyor olmanız bile sevilmemenize engel değil, ee ne demişler; aman sen sevme eksik kalsın...
(bkz: ezik)

yani hakaret maksatlı değil, gerçekten ezik. ne kimseyi rahatsız etmiş, ne bir fikir ortaya atmış, ne kimseyi kıskandıracak bir ürün ortaya koyabilmiş. öyle mecliste oturup arada oylama düğmesine basıp maaş alan milletvekili gibi takılıyor.

günümüz dünyası düz, sıradan, normal insanların hayatta kalmasına müsait değil. illa ki bir çıkıntılık yapman lazım, yoksa yok hükmündesin.