sevgilinin en yakın arkadaşının sevgiliden daha güzel gelmesi

1 /
2 kere yaşadım bu durumu. Birisinde lisedeydim, en yakın arkadaşımın sevgilisi bana yazmıştı. Diğerinde üniversitedeydim, erkek arkadaşımın arkadaşı bana yazmış, üstüne bir de erkek arkadaşımın yanında en güzel senin hatun minvalinden laflar edince ortalık karışmış birbirine girmişler.
Zamanında çok canlar yaktığımız doğrudur, öhöm öhöm.
itiraf eden herkese çok saygı duyduğum hadise, ha tabii allah belanızı versin, ama takdir ediyorum. adam vıcık vıcık bir ahlakçılığa soyunup tribünlere oynamıyor, diyor ki merve'nin memeleri daha güzel, çok hoşuma gidiyor. burada merve'nin memeler avuçlanmadığı sürece bunda bir sorun yok diye düşünüyorum. merve sen de acık kapan kızım.
Sevgilim kilo aldı ve biraz serseri davranıyor. En yakın arkadaşı afedersiniz tam bir ay parçası. Lisede beğendiğim kızların cem edilmiş hali. Kıvırcık ama elektriklenmeyen saclar, Ampul yutmuscasina beyaz ten ve bana sevgilimden daha şefkatli yaklaşıyor. Biraz da rahat biri. Beni görünce mutlu olup eliyle yanagima dokunuyor. Hoşuma gidiyor haliyle. Sevgilim beni dinlemiyor bile. Ben miyim şimdi suçlu