sevginin olmadığı yerde adalet iş görür

1 /
#7001229

Hazır dün sözlük familyamdan söz etmişken dedim ki bi bakayım hele yeni hikaye var mı diye. Sonra hayatımda ilk kez duyduğum şarkılar karşıma çıktı.

(Familya listeyi uzun tutup sizi sıkmamak için uzaktan yakından herkesten bahsedemedim, öhö öhö let me let my..)
#6999164

sait faik’in kestaneci dostum hikayesi;

Kıskanmayın a dostlar, benim hatrıma atılan hikâyelerdir. Kendisi geceleri bizi uyutmak için böyle güzel bir girişimde bulunsa da, aslında benim ricam üzere * devam etmektedir. Var olsun. Helal olsun. Çocuklarına Ne güzel miras bırakacak bir yazarımız. Ben de güzel bi aksanım olsa yaparım. Dilerseniz almanca hikaye okuyayım ama ne gerek var sevginin olmadığı yerde.. varken.

Sesi pek bir güzel dostum/abim/sözlük kalemdaşım. Ara ara açar kâh #6892413 ‘yı kâh #6870563 ‘yı dinlerim. Geçenlerde fark ettim ki bu Allah vergisi yeteneğini juniour s.o.y.a.i.g ‘e de genetik olarak aktarmış. Merak edenler #6826665 no’lu tanıma bir adet “maşallah” bırakabilir.
Anlattığı öykü ile oturup hayal dünyasına daldım. Kimisi şiir okudu, kimisi şarkı ve ilâhi ama şu öykü meselesini her akşam tekrar etseniz belki gözüme uyku girer. Teşekkür ederim.
buraya gelmemi sağlayan kuzenimdir kendisi. sözlükte nickin ne diyince aldığım cevabı algılamam biraz zaman aldı, en son arama kısmında nickini yazacakken sevginin olduğu mu olmadığı mıydı diye düşünürken buldum kendimi.
#6972446 Bakın bir sohbet esnasında şu espriye aniden maruz kaldığınızı düşünün. ne yapabilirsiniz ki? Hiç... işte ben sürekli duyuyorum bunları kendisinden düşünün.