shane larkin

1 /
2 ekim 1992 doğumlu amerikalı basketbolcu.

bu sene enbiyey'den anadolu efes'e geçiş yapmış olan basketbolcu. iki sene önce de laboral'da forma giymişti.

yurolig kadroları içerisinde insanları en çok heyecanlandıracak oyuncuların başında gelen oyun kurucu.

bakalım efes ile eski günlerimize geri dönmemizde faydası olacak mı takıma.
Kardeş sen insan mısın ? Hafta sonu barcelona maçında önce rakiplerine ambülans sonra kendine alev almaktan itfaiye çağırdın. Karşı takımdakiler de insan evladı onlarında gururu var. Yaptığın ayıptı.
Bu seneki Barcelona maçı, final four da final maçı, TBL final serisinde 2. Ve 7. maç performansları efsane olan basketbolcu. Canı isterse karşısında durabilecek herhangi bir basketbolcu git en son 3 kişi arasında slalom yaparak potaya gitti. Ama takım oyununda kendini biraz gelistirse iyi olur. Saçma sapan hareketler yapabiliyor arasıra.
yanlış hatırlamıyorsam bugün fenerbahçe beko ile yaptıkları final mücadelesinde 38 sayı 2 ribaund ve 4 asist ile maçın yıldızı olmuş efesli baskebolcu. gerçekten obradovic'i bile kendisine hayran bırakacak bir performans sergiledi. zaten maçın başından beri ergin ataman'ın rahat tavırlarının sebebini de göstermiş oldu. tek başına göğüsledi resmen, 3-4 kişinin arasında pota altında şov yaptı resmen.
(bkz: selamün aleyküm)

maykıl cordınlı şikago bulls'tan beridir basketbol takip ederim, levent topsakal, hüsnü çakırgil, naumoski, conrad makri, tamer oyguç felan filan gibi abilerin zamanından beridir basketbol takip ederim, cuma akşamı bu adamın keyif verdiği kadar keyif aldığım bir basketbol maçı izlemedim desem yeridir azizim. muhtemelen tüm basketbolseverler rekoru kırsın diye heyecanla tivi karşısında beklemişlerdir. ben zaen videoya kaydettim ve sosyal medyada paylaştım. yazarken bile mutluluğunu yaşıyorum. muhtemelen bu rekor pek kırılacak gibi değil. larkin adı ömür boyu hep hafızalarda kalacak. inşallah sonunda şampiyonluk kupasını da kaldırır efes ile birlikte.

efsane performansı izleyelim.
benim için adı bücür olan oyuncu. yaklaşık 2 ay önce basketbol cahili olarak 4 kız arkadaşımla gittiğim maçta atom karınca gibi dolaşan ve sonradan adını öğrendiğim shane, en dikkat çekici oyuncu oldu benim için. diğerlerinin yanında minik kaldığından kendime yakın hissettim galiba. *