simurg

1 /
dünya yardım'daki yardım çağrıma cevap vermiş hatta bana şarkı armağan etmiş sevgili yazarlar sağolsunlar, var olsunlar. *

gölgesine tüküren adam'ın cevabı gayet kısa ve netmiş, süper cevap. *

mahilas tam olarak en isabetli cevabı vermiş olabilir. vida yuvası açılı, eğim var sanırım ondan girmedi. bir de demir olduğu için ürün eşitlemek çok güçtü.

mızrabımda ızdırap'ın söylediği üzere akıllı vidalar baktım, yok değil. diğer tarafa çevirip yapmayı da denedim ama başarılı olamadım. yukarıda da dediğim gibi eğim olduğu için tutturamadım.

halis gülmüş, güldürebildiysem ne mutlu, ben de yazdıktan sonra biraz saçma bulup dalga geçtim kendimle. *

yine kallione'ye de bu anlamlı parçayı armağan ettiği için teşekkür ediyorum.*

tahammülfersa mesajıyla yardımcı oldu, geç olsa da, el işlerinde yetenekli bir yazarımız olduğunu da attığı mesajla göstermiş oldu. * sağolsun. ayrıca yazılanları da görmem konusunda yardımı oldu. yoksa yazdıklarınızı ve dalgalarınızı göremeyecektim.*

vidaları taktım yamuk yumuk oldu. biri de biraz dışarda kaldı ama sandalyanin minder gibi birşeyi var onu monte ettiğimde çok da sırıtmıyor ve oturunca batmıyor şimdilik *
o da şöyle :
git
Paylaşımını hiç ciddi alamayıp çok gülmüş olabilirim, hakkını helal etsin. Ben de teknik konularda ve bir şeyi kurmada çok beceriksizim. ** yoksa asla dalga geçmiyorum.
Rostem-î zal'ın ebesidir. Şaşırmayın o kadar! Rostem'in annesi onu dogrurken çok zorlamış. Çünkü rostem çok iriymiș. Bunu gören zal, yanında bulunan simurg'un tüyünü yakıp, simurg'u yardıma çağırmış. Simurg gelince gagasıyla rostem'in annesinin karnından rostem'i çıkarmış. Bir nevi sezaryenle almış. bu yüzden Simurg, rostem'in ebesidir.
(#6806825) son cümlesine kesinlikle katılmıyorum ama artı. Neden katılmıyorum? Özel sektörde çalışıyorum. Benimle birlikte 2 hanım daha çalışıyor. Sokağa çıkma yasağı olması durumunda iş yerini güvenliksiz bırakmayacakları ve diğer 2 hanımın da çoluk çombalağı olduğu için kabak bekâr ayranın başına patlayacak gibi. Mutfak müsait çekyat da var. Odadaki Kamerayı kapatırız sen burda kal diye teklif gelmezse ben de bir şey bilmiyorum alüminyum.
Ben şey miyim lan?!