sivasspor

1 /
Villarreal takımına yine tokatlanmış Anadolu takımımız. Neyse ki Karabağlı gardaşlarımız (Karabağa hiç gitmedim, gitme planımda hiç yok ama gardaş diyeyimde samimiyetsizlik yapayım insanı) maccabi tel Aviv ile berabere kalarak gruptan çıkma şansımızı son maça taşıdı. Son maçta maccabi tel Aviv'i yenerik artık. Dimi efsane atom karıncamız. Sergen'in, metin Ali feyyaz'ın kaptanım çektiği atom karıncamıza vefasızlık yapılmasın lütfen. Ve genel olarak vefasızlık yapmayın lan türk milleti. Dünyanın en zengin 20 ülkesinden biri olmamıza rağmen çoğu çalışan yoksulluk sınırı altında maaş alıyor. Sebep bu vefasızlık, samimiyetsizlik işte. Cumhuriyet tarihinde hiç 15-20bin dolar oldu mu GSMH endeksimiz yahu. Vefalı, samimi ve realist olmaya çağırıyorum herkesi. Sivas'a gelecem ergin gardaşım. Yapmısım, etmisim diyen konuşmanı özledim lan.
2019-2020 sezonuna en çok renk katan takımların başında geliyor. Henüz lig kendisi için bitmiş değil. Ikincilik şansı ve dördüncülük tehlikesi var. inşallah sivas 'ta bize şampiyonlar ligi maçı izleme zevkini tattıracak.
az önce şöyle bir yazı okudum ;

--- alıntı ---

Beşiktaş - Başakşehir - Alanya - Trabzonspor ve G.Saray ile oynadı. Sadece dışarıda ligle işi bitmiş F.Bahçe ile oynayacaklar. Fikstürleri artık rahatlayacak. Ciddi aday olabilirler.

--- alıntı ---