so what

ingilizce "ee, ne olmuş yani" anlamına gelen söz öbekciği. biri yarım saat konuşur bik bik, verilerle falan gelir, bi so what çakarsınız yere yapışır.
o denli öz bir ayardır.
devamını gör...
pink'in demet akalınmışcasına yazıp söylediği güzelim eserinin adı. parçanın hikayesi o zamanlar ayrıldığı ama şimdi evli olduğu motocross yarışcısı carey hart'tan ayrılığının onu pek de üzmediği hala rock star kuğulluna sahip olması falan. hayır adam hakkında atıp tutuyosun zaten ayrılmışsın gel bi'de klibimde oyna diye sen nasıl teklif götürdün hadi sen götürdün bu carey ne garip adammış da teklifi kabul etmiş. işte takıldığım noktalar bunlar. ama bende yalan yok, şarkı klip performansıyla +rep lik hatta abartıyorum ibretlik bir eser. sabah sabah dinlenince afyon patlatır, balgama öksürüğe iyi gelir, bi rivayete göre kelliğe %99 çözümken kanser tedavisinde kullanılmamaktadır.
devamını gör...
"na na na na na na na na na na na" girişli, eğlenceli bir pink şarkısı. bu haliyle eski dönem pop-rock klasiklerini andırır. pink "so what im still a rockstar" diye çığırdığında rock müziğin halini düşünüp insanın gülesi gelir..
devamını gör...
so what isimli metallica şarkısını 16bde sabahın köründe kaihl'ye giderken tıklım tıklım otobüste kulaklıkla son seste dinleyenleri bulmak mümkündür.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.