sol çerçeve

1 /
Buranın tematik, futbol, siyaset veya başka türlü başlıklar ile dolmasından şikayet edilmesi bana her zaman çok anlamsız gelmiştir.

Malum olduğu üzere çok yavaş ilerler sol freymimiz. 10 dakika içinde 10 başlık açsan solu dolduruyorsun. Bir kısım yazar da sözlük sayfası açık monitöre bakıp duruyor hiçbir şey yazmadan. Sonra biri solu domine edince şikayet ediyor.

E ama yani Bu boş bakıcılar ikişer başlık açsa veya tanım girse zaten bu dominasyon durumu oluşmayacak. Hem yazma hem yazana mani ol. Enteresan bi mevzuat.
daha dün, dünyanın başkenti sayılabilecek kadar büyük ve güzel şehir istanbul'da yerel seçim olmasından mütevellit, siyaset ile alakalı başlıkların olduğu çerçevedir. ne bekliyordunuz ki. bundan daha doğal ne olabilir ki. isteyen incik, boncuk, kedi, kadın, spor gibi başlıklar açsın, karışan mı var?
bazı başlıkların esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğu kısım.

şöyle ki... evrim teorisi başlığına bugün 12-13 entry girildi. ve tarih olarak, diğer başlıklardaki entrylerden daha sonra girildi bu entryler. evrim teorisi başığının son entrysi 03.42'de girildi. ondan bir önceki başlığın son entry'si 03.33'te girildi. normal şartlarda evrim teorisi başlığı üstte olmalıydı. fakat yok.

capsler de burada:

ayı sözlük başlığı. son entry 03.33 git

cybershot başlığı. son entry 03.20 git

evrim teorisi başlığı. son entry 03.42 git

fakat evrim teorisi görüldüğü gibi sol çerçevede yok!

ateyizitler bunu da açıklasın da görelim!!bir!

yoksa moderasyon açıklasın mı demeliydim?
son yüzbin yılın en sıcak yazı yaşanırken ve ramazan ayının ilk günüyken ve saat 16:42 olmuşken bakanların hâlâ sol tarafta olduğunu görebilmesine şaşırdığım çerçevedir.

oysa ekranın her yanında fıldır fıldır gezmesini beklerdim.

hadi ateyizler gelsin de bunu açıklasın.