son ana iş bırakma hastalığı

1 /
verimliliği, yaratıcılığı katlar... yumurta kapıya gelinceye kadar geçen süre aslında yapılacak işin üzerine düşünmekle geçer, kapıya geldiğinde de pıtır pıtır çözülür.
Yumurta kapıya dayanınca işe girişme durumudur. Kesinlikle tam benlik durumdur. Son ana bıraktığım her işimde potansiyelimin kat kat üstüne çalışıp kısa sürede sonuca ulaşırım.
ömrümde hiç yakalanmadığım hastalık. üniversitede vize final haftası gezer tozardım, millet ders çalışırken. o günü gününe ders çalışan çocuk bendim. **
murhphy yasalarının içinde böyle bir şey var mı merak ettiğim şey. aslında son ana bırakmak gibi bir kastınız yok, ancak o birike birike en son an oluyor işte. bu işte bir bug var.
en sevdiğimiz hastalıktır. günü gününe yapınca bir şeyler bizi rahatsız ediyor illa yumurtanın kapıya gelmesi gerekli. sonra oradan oraya koşuştur dur. hiç akıllanmayacağız.
babam doktorasını uzatmanın uzatmasına kadar bekletti ve yaz tatilinin son bir ayında yazdı, abim askerliğini tecil ettirmekten bîhal oldu, ve son bir ayda bedelli çıktı,
bizde aile geleneğidir cnm, kim daha çok son ana bırakır tartışmayalım istersen. .s