son günlerde yeniden hortlayan başörtüsü düşmanlığı

1 /
mevzu tam olarak başörtüsü değil. başörtüsü olan insan ekseriyetle ideolojilerine uymadığı için sorun oluyor. örneğin saadetli hanımlara falan bakılabilir. düşmanımın düşmanı dostumdur ilkesiyle, nasıl içli dışlı oldular, ha şimdi işleri bitti köprü geçildi sonrasında neler olur bilemeyiz. yine son zamanlarda popi olan bir nene vardı başörtülü.
şu hiç hazzetmediğim sokak röportajlarında başı açık bir kadına -s...r or.... pu- dedi. nasıl bağırlarına bastılar tontiş ninelerini. aynı aptal türler iki tarafta da var ama kimin sayıca daha çok ve saldırgan olduğunu herkes biliyor. kimin bu mevzunun daha çok ekmeğini yediği ayan beyan. aksini iddia eden akvaryumundan dışarı çıksın.
yalnız bu muhafazakar görünümlü hırsız tayfa, bu başörtüsü mevzusunun ekmeğini iyi yedi, takdir etmek lazım.

ülke elden gitmiş, 480 milyar dolar cari açık var, her ay 10 milyar dolar artıyor; mb kasasında döviz yok deniyor, ki deliller de destekliyor;

hala başörtüsü.

öylei ya da böyle, iyi kaybettirdi ülkeye.

iki taraftan da yobazlar ve masterları, bitirdiler cumhuriyeti.


Rektal supozituvar tavsiye edilmesi gereken kitlenin sorunu. Hazımsızlık bunlarda bağırsak tıkanıklığı yapmıştır. Öyle birkaç günde geçmeyebilir, bol bol kullansınlardır. İşe yaramazsa kendilerini yırtmayı deneyebilirler, o da işe yaramıyorsa sorun bağırsaklarda olmayabilir. Bir terapiste gidebilirler.
Mevzu; başörtüsü, sakal, jüppe, imam-hatip olmasın da memeleketi kim yiyecek mevzusu mu olsun? Tabi bu mevzular tartışılacak ki ülke emperyalizme pazar olmaya devam etsin.

Sen, başörtüsü gitsin diye de oy versen emperyalizm kazanıyor, başörtüsü kalsın diye de oy versen emperyalizm kazanıyor.
Hortlayan bir şey yok.. uyuyan müslüman var!!
Uyuma müslüman.. bende Müslümanım ama benim kalbim temiz,içiyorum ama Allah affeder,benim özgürlüğüme kimse karışamaz,biz demokratik bir ülkedeyiz,sana hiç bir şey dedim mi,hakaret ettim mi diyen kapı komşun,sınıf arkadaşın,mahalle esnafın seni çok iyi tanıyıp kendi derdine derman eden seni günü geldiginde hakaretleriyle,saldırılarıyla ezmeye çalışıyor..
Sen ne için yaşıyorsun,hayat amacın ne,değerlerin için ne kadar fedakarlık yapiyorsun,ya da değerlerinin önemi ne biliyor musun??
Düşmanını iyi tanı!! İçine girmeye çalışan zehirli otları zamanında ayıkla.. uyanık ol!!
kinlerinden gebermek üzere olanların ölmeden önceki kuduz halleridir.
aslında pısırık zannettikleri! müslümanların hallerinden de fare cesaretini alıyorlar. bizim buralarda pek yeltenemeyecekleri kuduzluklardır. çöplüklerinde cesaret edebilirler.
bu kuduzlar akıllarınca bizimdir diye sahiplendikleri çöplüklerin artık kendi itlaf edilmiş leşleriyle dolacağının paronayasını yaşıyorlar.