sosyal medya adminiyle sürekli uğraşılması

1 /
Yalnız çok tehlikeli bir durum. Tehlikeli olan Sözlüğün hanım yazarları. * Duyum alıp ya da adminlerle konuşup anında bana böyle yaptı diye buraya şikayet dilekçesi yazanı, bir şey paylaşılınca anında vay efendimli yorumları, yok tanıdıklarına torpil geçirmeceler, niye benim tanımım yok, hep aynı yazarları yayınlamalar, neden öyle storyler atmalar, neden rengi sarı, mavi, turuncu, neden fondları büyük küçük orta italik, neden noktasız, neden noktalı, neden açık cafcaflı, neden sönük, neden neden?? Neden hakket sayın adminler? Mahlasını ele verirse hele hele sevmedikleri bi mahlas çıkarsa şurada ortaya darağacını kendi elleriyle kurup asarlar. O zaman o iddiaların büyüklüğünü düşünemiyorum. Bi tanesi tanımlara şey yazmış, "hadi yazan yazdı da siz nasıl bu anlatım bozukluğunu farketmediniz."

tdk üst kurulunca, rütük iznince ve bilim kurulunca ve evrensel tasarım birliği ve sosyal medya sosyobikbik yönetim kurulunun verdiği belgeleri duvara mı assanız ne? Bu işyerinde asgari ücret uygulaması vardır çerçevesinin hemen yanına.. Her ay talim terbiye kurulunun sınavından geçer not aldıgınızın belgesinin hemen alt sırasına.. İyi fikir, düşünün bunu.

Neyse bakalım, ilgiyle takip ediyoruz bu durumu. Kötüye evrilmediği müddetçe eğlenceli de.
aldığım duyumlara göre kendisini takip edip devamlı beğeni atılma koşulunu yerine getirenlerin girdilerini comic sans me 14 punto formatında allayıp pullayarak yayınlayan admine karşı alınan tavır.

ifşa olmasın, gizemi ve beni görmeyen monitörüyle alıştım ben kendisine... *
hakkında açılan başlıklara bakınca bu kanıya varmamak mümkün değil. instagram admini aşağı, instagram admini yukarı. yalnız kendisi de ne sabırlıymış hiç sesini çıkarmıyor. bence en yakın zamanda bir basın açıklaması yapmadan böyle gizemli kalmaya devam etsin, çok eğlenceli.