sözlüğün birden açılması

1 /
Millet keyifle takılıyor. Birileri başlık açmış, interaktif sözlük olması bakımından da o başlıklar çeşitlenerek büyümüş. seri eksi mevzusu bünyelerde niye bu kadar sorun yaratıyor ki. Akışa takılalım bence. Tanım tanımı doğuruyor zira. Özel alanınıza girilmiş gibi huzursuz takılmayın. Gayet olası şeylerin gündem edilmesi ile sözlüğün birden tanım üstüne tanımla akış sayfasının ilerlemesi olayı.
Yemekler yendi Karın doydu, namazlar kılındı ruh doydu. Sözlük kimine keyif cigarası, kiminin olmazsa olmazı... Şimdi yazmayıp ne zaman yazacaklar ki.

Ben? Ben yatıyorum. Sabah müstakbel enişteyi istanbul'dan zonguldak'a iş görüşmesine götüreceğim. Ne alaka dimi? Sormayın. Uyuyorum.
tabi yazarımızın karnı doydu sırtı pek salgıladı dopamin melatonin seratonin endorfin ne ne varsa seri seri yazmaya başlamış. bak sen şuna. sen kimsin lan yok sana artı martı bu satten sonra. aç ayımıydın da oynamadın bu vakte kadar? dur saat 18'den önce yazılmış tanımları bulam da artı verem. sözlüğün dopaminsiz savaşçıları onlar.