sözlükçülerin diğer kullanıcılar hakkındaki dilekleri

1 /
Rabbim bu güzel günde kellere saç, hastasına ilaç, züğürde para, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır ihsan etsin. En önemlisi; atanamayan arkadaşlarıma atama nasip eylesin.
inşallah içlerinde iyi ve bekar olup evlenmek isteyenler kafa dengi ve sevecekleri birini bulup harama girmeden evlenirler. evli olanlar da evliliğin güzel yönlerini yaşasınlar.

dervişin fikri neyse zikri de o olurmuş. * * *
iyilikle yaşasınlar iyi düşünsün iyi hissetsin iyi okusun iyi yazsın iyi konuşsun iyi tüketsin iyi üretsin iyice iyiyi içselleştirsin iyi ölsün.
küfürsüz ve size özeleştiri olarak yazılmamış tanımları "inancınıza, ideolojinize ve özel hayatınıza" ters diye şikayet etmeyin. Kapak niteliğinde cevaplar verin. Cevap veremiyorsanız üzerinde düşünün, araştırın. Aksi taktirde şikayet; korkaklık, tembellik ve acizlik olur. Çünkü bu konularda sıkça ve topluca yapılan şikayetler, yetkililer üzerinde provakasyon algısı oluşturur. Cevap vermek yerine bu metodu tercih etmek acizliktir.
eksi oyları kimin verdiğini görebilmek için isyan etmeleri.

ne fitnesi, ne fesadı, tamamen dayanışma bilincini ölçme amaçlı yaptığım bir sosyal deney....*