sözlükte ortalığı karıştırmadan verim alınmaması

1 /
"köpek insanı ısırırsa haber olmaz insan köpeği ısırırsa haber olur" durumu.
bir delinin kuyuya taş attığı başlıklar daha çok tutuyor.
tutsun da.
fakat bir sonraki başlığa geçtiğinizde o başlığı unutun gitsin.
uzatmak yorar insanı.
"Oh olsun sana kılıç şovalyesi" diyeceğim de, kıyamıyorum şimdi emek veriyor, uğraşıyor, verim alamıyor filan. *

Günün birlik ve beraberlik günü olduğunu, Ortalığı karıştırmadan verim almayı öğrenebiliriz bence. DUrup durup Endişelendirmeyin beni. Kalp hassas bir emanettir kardeşim.
Üzücü gerçek.

Dörtte üçü bilgi dediler, baktık değil. Ama olsun kaliteli yazarlar var dedik, pıtır pıtır uzaklaşıyorlar.

Dünya sözlük çocuğu, babasız buraya kadar mı dayanabiliyormuş yoksa? Allah'ını seven önüne ekmek atsın. Ama rica ediyorum küflü, çamurlu olmasın. Yoksa öldürmeye mi çalışıyorsunuz kuzum siz?*
rutin şekilde insan gibi yazdığınız zaman sözlükte hiçbir tepki alamama hali. bakın gördünüz insan gibi yazınca allah kulu (birkaç arkadaş hariç) tenezzül edip yazmıyor. sonra ben fitne fesat, kaos, troll vs. yapınca ortalık karışıyor diye ağlayanlar var. ne yapalım söyleyin? kadına garip dedik ne kadar kadın düşmanı varsa döküldü ya da yandaşı, sonra bir arkadaş sözlüğü genel eve çevirdi ortam coştu. abi kabul edelim bunu seviyorsunuz bu kadarsınız işte. kimse gelip bana sanat edebiyat, kültür, felsefe, insanlık, ahlak, edep, utanma haya gibi anlamsız değerlerden bahsetmesin. insanın fahişe olması sorun değildir en nihayetinde o emeği ile parasını kazanıyor da insanın içi fahişe olunca öyle olmuyor. neyse ben yürümeye gidiyorum ne haliniz varsa görün.