sözlükten ayrılan yazarın veda tanımının eksilenmesi

1 /
Uzun bir tanım yazmıştım. Başı veda tanımına benzemiyordu. Tabi sadece kısa tanımları okuyan kekolar yine okumamıştı ve veda tanımım olduğunu anlamamışlardı. Bu yüzden eksileyemediler de gariplerim. Niyetim onların dikkatini çekmek değildi zaten. Şurada kaç kişi var ki uzun tanım okuyan, değer veren, işte onların dikkatini çektim. Artı ve favori verdiler çünkü sizin gibi her şeye "dikkat çekmeye çalışmış öööö eksiiii" diye gezmiyorlar etrafta. Bir şeyler yaşıyoruz biz de ve yazıyoruz, bazen öfkeli oluyoruz bazen kırgın. Sözlüğe geri de dönebiliyoruz, düşüncelerimiz değişebiliyor, duygularımız onarılabiliyor. Giden usulca gitmeli ilan etmenin anlamı ne mi, anlatacağı vedalaşacağı yazarlar vardır çünkü. Anlamı bulmak çok kolay.
ilgi çekmeye çalıştığı düşünülerek kızgınlıkla verilebileceği gibi yapma etme gitme anlamı da taşıyabilecek oy çeşidi.

o değil de veda tanımı oylanmasa da olur, çekiştirmenin manası yok...
o veda yazısını yazan yazarın takribi bir hafta sonra sözlük semalarında görüneceğini bildiği için yapılmış olabilir bu eylem. "derdin ne, ne dikkat çekmeye çalışıyorsun?" babında bir eksidir muhtemelen. vallahi bazı insanlar hasta, sorunlu... veda yazısı yazıp sözlüğe sonsuza dek elveda diyenleri tenzih ediyorum tabi ki.
intihar için bina çatısına çıkan kişiye atla demek gibidir. bazı tipler var. veda yazısı yazıp bir gün sonra geri dönen. işte onları eksileyip tanımlarını bile engelleyin gitsin.. *