sözlükten biriyle evlenmek

1 /
Sözlükte biriyle evlenmek ise söz konusu, o zaman 'sözlükte biriyle eve çıkmak' fikrime gelir. Aklımda bir arkadaş var ama türkiye'ye dönene kadar güzelimi kaparlar, evlenir gider a dostlar. Askerlik şubesi hayalleri yattı be.
Ben kimsenin sözlüğe birisi ile bir ilişki yaşamak için girdiğini sanmıyorum. Yani tek amacı bu olan bir insanın çok daha kolay bir şekilde bu amaca ulaşacağı birçok platform varken burada uğraşacağını sanmam. Ancak yine de bu buradan birisi ile ilişki yaşanmayacağı hatta evlenilmeyeceği anlamına gelmiyor. Kısmet bu işler belli mi olur. Hayat insanın karşısına ne sürprizler çıkarıyor.
dunyaevi nokta com'a terfi etmek için mantik evliliği yapmaktır.

ha, işin bir de kooperatif tarafı var; yastık altını değerlendirmek için bir organizasyona girişmiş olabilirler. müteahhitlere selam ederim.
yani şu kendisi de sözlük yazarı olduğu halde sözlükten evlenilmez manyak mısınız diyenleri anlamıyorum. hayır buraya ben dahi evlenme amaçlı gelmedim ama burası da hayatının bir parçası. he zor işler. sağolsunlar bana kız bulanlar da oldu ama kimisi uzak falan kimisi bir sürü problem çıkabilir. sonuçta yap yabancısınız. yani siz olmasanız da çevreler.

yani bir de şey var, sokaktaki insanın yüzünü görüyorsun buradaki gerçek bir kullanıcı ise ruhunu görüyorsun. ille de buradan olsun olmaz ama buradan da olabilir. neden olmasın ? şunu da belirteyim ki çevresinden evlenemeyen birisinin size sorun çıkarması ya da sorunlu olması yüksek ihtimal. tabi benim gibi canı yanıp alayına resti çekmiş ve kendi başının çaresine bakmaya karar vermişler hariç.

olur olur, profil eşleştirme de istiyoruz. bakarsın bidunyaevlilik. com olmuş ve yıldızı parlamış. *