spoiler[dünya sözlük radyo programı]

1 /
kaliteli elemandır bizim math hocamız, öğrendik ki mathci değilmiş aslında koca mühendismiş ama biz onu piyi anlatan kişi olarak tanıyıp, yetmemiş gibi üzerine özelden math dersi istedik. ne güzel ama film desen, müzik desen, edebiyat desen, her şeyden bir şey biliyor ve kaliteli bir elemandır hakkaten.* p.s. hocası dersini çok ciddi alır, demiş olayım yoklama alıyor, niye yerime imza atmadınızz?!
Ya bildiğin sohbet ediyor bu radyocular. Neden şimdiye kadar katılmadığımı düşünmeye başladım.

Ha bir de Esaretin bedeli'nde Brooks'u konuştunuz mu? Yaşlı kütüphane görevlisi. Ona kıyamamıştım hiç. En etkilendiğim karakter oydu.
esaretin bedelinden tut da kelimelerin etimolojisine kadar ardından müge anlı eleştirisi ile kapatılan radyo programıdır. dinlemeyen çok şey kaçırdı.
Filmden bahsederken, Muhabbeti çat diye simulakrlara getiriyor sonra da "neden beni yirmi kişi dinlemiyor" diye soruyor. Sevgili hocam jübü, kaç kişi takip edebilir ki çatır çatır derinleşen muhabbeti, el insaf *.

#5529045 dicey yıllarca beklemiş bu yayını *.
"İzledim sandığım filmleri meğerse doğru dürüst izlememiş olduğum" gerçeğiyle yüzleştiren program. Dinleyicisine vay canına demelik bakış açıları kazandırıyor. Güzel şarkılar da cabası!

kendisine şuradan ulaşabilirsiniz git
iki kere izlediğim ve çok sevdiğim için allah'tan bir keder gelmezse konuşuruz. adını da doğru telaffuz etmeyi öğrenirim belki bu vesileyle. *