suriyelilerin gaziantep'te türk bayrağını indirmesi

1 /
Masum suriyelilerin yaptığı masum eylem.

Bazı insanlara gerçekten diyecek söz yok. Sizin şimdi faşistlik dediğiniz muameleyi birkaç yıl sonra bu adamlar yapıp bu ülkede hak iddia edince tozpembe hümanistliğinizi onlara empoze edin lütfen.

Yüzlerce kirli oyun ve emelin olduğu bir dünyada bu derece pozitif düşünmek şizofreniden başka bir şey ifade etmiyor bana. Bunlara zamanında da masum din kardeşlerimiz muhabbetiyle kucak açıldı, sonuç?

Yüz binlerce türk başka devletlerin elinde esaret ve zulüm çekerken önceliğim bir başkası olamaz. Onu da geçin, kendi ülkemin insanı yaşamak için survivor tadında bir hayat sürerken ben eli düşünmem.
her kim ki son günlerde büyük türkiye halkını, böyle pis ve karanlık oyunlarla masum suriyeli'lere karşı önü ardı alınamıyacak büyüklükte bir yangını körüklüyorsa kesinlikle yapmasın.

masum insanların yanında duracak, kendisini onlara siper edecek ırkçı olmayan yüz binlerce türk bulurlar ve bütün nefret oyunları bozulur.
bunun suçluları aslında bellidir, en başta onlardan hesap sormak gerekiyor.

bir de menşesi türkiye ve katar olan arapların dışındaki araplara çok da güvenmeyin derim ben.

zira bunların da pkkvari bir terör örgütü kurmayacağının garantisi yok, hemen her şey olabilir. zaten silah yardımı alsalar, lojistik destek alsalar, azcık da halk desteği görseler bunlar da bir tane milis güç oluştururlar kendilerine ve bizden toprak isterler. sonra al başına belayı zaten.
Az önce öğrendiğim olay.

Yeni mi eski mi bilmiyorum. 2015'te gerçekleştiğini söyleyenler var. Detay bu değil zaten.

Savaş mağduru, mazlum, ümmetçilik... Tüm bunları sürekli önümüze sunan tayfanın görmesi gereken haber bu.

Adamlar Türkmenleri istemediği için bayrak indiriyor! Türk ülkesinde türk istemiyor adamlar farkında mısınız siz? Bunları tepemize kim çıkardı diye düşünün bir.

::ilgili haber">::ilgili haber