terapist

1 /
15 dakikalık bölümlerden oluşan bir gain dizisi.

yetişkin bebek sendromuna sahip hastanın hikayesi ne kadar garip ya. Adam 7 yaşına kadar annesini emmiş. Okulda da emme isteği devam ettiği için kalem kemirmiş. Yetmemiş kurşunlu kısmı da kemirmiş. Bu yüzden 2 kez kurşun zehirlenmesi yaşamış. Sonra annesi çözüm olarak ona emzik vermiş. Lise 3. Sınıfa kadar tuvalette gizli gizli emzik emmiş. Şuan da kendini bezliyor. Çok garip be.
gain'de izlediğim mini tarzda dizidir. kısa oluğundan çerez gibi izleyesim geliyor ki ilk 4 bölümü de çerez gibi art arda izledim. hemen yeni bölümleri yayınlasalar da izlesem bence çok heyecanlı ve merak uyandıran tarzda seyrediyor dizi. umarım devamı doktorlar gibi leşe sarmaz.
psikolog dizisi furyasının son halkalarından bir gain medya dizisi. 10-15 dakikalık bölümlerden oluşuyor ve gerilim tarzında bir yapım. başrollerden biri ponçikto hanım kızımız zeynep çamcı. onun dışında Dolunay Soysert, Muhammet Uzuner, Murat Kılıç, Onur Öztürk ve İlayda Alişan da kadroda yer alıyor.

psikoloji, cinayet, şüpheliler... sevdim şahsen.
">git
bana yine anlamsız geliyor arkadaşlarım, bu terapistler. çözüm yok ama ne diyeyim işte. o parayla bir sürü kitap alırım diyorum bazen ama sonra şunu da düşünüyorum alsan neye yarayacak odaklanıp ne kadar okuyabiliyorsun? ama okuyunca çok seviniyorum.
tedavi eden, iyi etmeye çalışan, sağlık vermeye, sağlıklı duruma kavuşturmaya çalışan kişidir. bunu sevap değil para kazanmak için yapar. yani profesyoneldir. tabi neticede sevap da kazanır.*