timsaha tecavüz eden temizlik görevlisi

olay afrika'da serengeti ulusal parkında gerçekleşmiştir. şaka la şaka olay bildiğin ülkemizde gerçekleşmiştir.--- alıntı ---

İstanbul’da faaliyet gösteren bir hayvanat bahçesindeki timsaha tecavüz eden görevli N.K’nın mahkeme tarafından serbest bırakılması, hayvan severleri isyan ettirdi.
Bütün her şey İstanbul’da faaliyet gösteren bir hayvanat bahçesindeki Nil Timsahı’nın huysuz davranışları ile başladı.Aşırı zayıflayan, kendisine verilen yiyeceği yemeyen ve sürekli mağarasında saklanan timsahın bulunduğu kafese kamera yerleştiren hayvanat bahçesi görevlileri, gördükleri karşısında dehşete kapıldılar.

Kameralara yansıyan şey, gece yarısı elinde etle timsahların bulunduğu kafese gelen, ilaçlı etle beslediği timsahı bayılttıkan sonra ellerini ve ayaklarını bağlayıp tecavüz eden bir kişinin görüntüsü idi.

Ertesi gün kafeste saklanarak N.K (57)ya tuzak kuran asayiş masası polisleri, gece yarısı sessizce timsahların bulunduğu kafese gelen kişiyi yakaladı. Yakalanan kişinin yapılan sorgusunda 25 senedir hayvanat bahçesinden görevli olan N.K (57) olduğu anlaşıldı.

--- alıntı ---

devamını gör...
Allah belasını versin. timsahın zaten dört duvar arasındaki rahatsız hayatını iyice mahvetmiş, psikolojisini de bozmuş. oruçlu ağzımla küfrettirecek bana şimdi.
devamını gör...
millet ciddi ciddi beddua etmiş falan da bence aşırı komik bu hahahaha. lan ayı timsah lan o timsah hahahaha ben böyle bir manyaklik duymadım git ağaç kovuğuna falan sok timsah ne insafsız * çok güldüm lan.tovbe yarabbi ya.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.