tipsiz bir erkeği yakışıklı gösterebilecek şeyler

1 /
okan bayülgen diyerek özet geçtiğim şeylerdir. neden okan bayülgen diye soracak olanlar, konunun muhatapları berrak tüzünataç, şenay akay, cansu dere, deniz seki, demet şener, deniz akkaya gibi isimlerdir. kesin bilgileri sizlere söyleyebilirler.

ata demirer diyerek te özet geçilebilecek şeylerdir. özge borak hanımefendiden kesin bilgiler alınabilir.

eğer derdini anlatabilecek kadar konuşabiliyorsa eninde sonunda yakışıklı gözükür. ortalık iki kelimeyi bir araya getiremeyen, kendini yakışıklı sandığı için iki parça kitap okumadan bu dünyadan gideceklerle dolu.
tipsiz bir kadına biraz makyaj yapıp biraz da şuku kıyafet giydirince baya baya fark eder de tipsiz erkeğe estetik bile yaptırsan very sory ki yine tipsiz yine tipsizdir.

bu tipsizlikten kurtuluşun bir yolu var ama hem de çok fark yaratan bir şey. düzenli olarak gym 'ye git hayvan gibi kas yap 20 tane estetiğin kapatamayacağı kadar tipsizliğini kapatırsın.
gözlerinden ateş çıkartması.

tipsiz diyorsunuz bir kere sizin fikriyatınıza onu tekrar yakışıklı olarak yerleştirmek için ezel tarzı bir dizi estetik operasyondan geçirmek gerekir, o zaman da para harici cesareti de katalım konuyu kilitleyip gidelim. *

bu terste bir işlik yoksa dağılmayalım pek tabii...
- asi ve özgür ruhlu olması.
- kibar ve nazik olması ama meriç olmaması.
- ancak az biraz da maço olması.
- kendinden emin olması.
- çekingen olmaması.
- lafı dolambaçlı yollardan değil direkt söylemesi.
- "ya şey söyleyecektim de, ben şey, umarım rahatsızlık vermiyorumdur" gibi ezik laflar etmemesi.
- kırılgan olmaması.
- yönlendiren olması
- herkesin çok ilgilenmediği bir konuda bilgi sahibi olması.

vesaire gibi şeyler.