tombalacı mehmet

kurtlar vadisi'nde haldun boysan tarafından canlandırılmış, uyuşturucu kaçakçısı ve kumarhane işletmecisidir. süleyman çakır'ın kumarhanesine yaptığı silahlı baskınla, çakır'ın kız kardeşinin ölümüne neden olmuştur. bu baskın sonrasında, dizide çakır-tombalacı savaşı bölümlerce sürmüştür. en sonunda tombalacıyı ele geçiren polat ve çakır, onu beyzbol sopasıyla döve döve öldürmüşlerdir. *
devamını gör...
süleyman çakır'ın yoğun bakımda olduğu haberi üzerine izlemekte olduğu televizyona takdir edici bir şekilde, "aferin" dercesine hafifçe vurur. bu da ne denli sevgi dolu bir kişilik olduğunu gösterir.
devamını gör...
vadi' nin en tehlikeli karakterlerinden biriydi. ayrıca konseye de tam uyum sağlayamaması onun konsey tarafından ipinin çekilmesine neden olmuştur.
devamını gör...
kalp krizi, şeker gibi hastalıklardan öleceğini sandığım ancak fazla beyzbol sopası yemekten hakkın rahmetine kavuşan, kokoreç seven, kumarhaneci bir insandır.
devamını gör...
arkasını israile yaslamış, bir abimizin "insan doğarken ailesini seçemez ancak evlenirken zengin olamayan aptaldır." sözünü doğru çıkararak doğru kişi ile evlenmiş, lunaparklarda tombala çektirmekten doğru evlilikle kumarhaneler kralı olmuştur. sonra denge dengeler diye diye dolaşan mehmet karahanlı tarafından ipi çekilmiştir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.