torku'nun en sevilen ürünü

1 /
Siz bizim torkulavakyalılaştırdıklarımızdan mısınız yoksa torkulavakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız?

Az bi denemem oldu ama denediklerimin hepsi çakma yan ürün gibi. Eti ve Ülker ile özdeşleşmiş tatların çakması hiçbir ürünü güzel değil ve sanırım her ürünü de çakma. Sırf o tadı bulabilmek için alıyorsun ama hüsran. Bazısında paketler bile aynı ki orijine çağrışım yapıyor zaten. Niye her yerde bu kadar torku torku deniyor anlamıyorum. Palm yağı kullanmıyorlar mı? Aynı zararlı gıda kimyasallarını kullanmıyorlar mı? Paketli ürün işte, diğerinden pek bir farkı yok. Diğer markalarla aynı mesafede durmakta yarar var ama tabii ne mümkün, o durumda tercih torku. Bence beyaz ve kepekli ekmek çıkarsın, bi girmediği alan orası kaldı. Bir de damacana su.

He bi de olayları palm yağı yerine hurma yağı diyorlar ve aşina olunan bu isimleri kolaylıkla ayyh diye bağrımıza basıyoruz.
torku no:1 ama summer olanı. normalde kimseye söylemiyordum ama piyasaya tekrar sunmuyorlar sanırım. o yüzden siz de araştırabilirsiniz. "hepsiburada"dan daha bugün 2 paket sipariş ettim. marketler de yok da kıyıda köşede kalmış bakkal bulursam bulduğum kadar alırım hep.
torku'nun limonata ve şerbet diye sattığı yeşil ve kırmızı içeçeklerini denedim bir şerbet aşığı olarak çok kötü içilecek gibi değil basmışlar rafine şekeri bariz çiğ tadı geliyor. tam serisinin bisküvileri ve kekleri fena değil tsunami hocamın dediği ortası kalpli çikolatalı bisküvi tam serisinden olması lazım ama tüm abur cuburlar bana çok tatlı geliyor. yine de şu ürünü efsane diyeceğim bir şeyiyle şahsım ve milletim adına henüz karşılaşmadım.
torku fındık ezmesidir. git

canım sen aşksın! fiyatına baktımda, küçücük şeyin fiyatı bayağı tuzlu imiş, ben kaşıklıyordum kendisini sınav haftasında..
fiyatına kıyıp kendi param ile almadım. konya'ya git gellerimde oradaki akrabalarım elime verirdi. *