tottenham hotspur

1 /
Chelsea'nin Aston villa'ya 2-0 yenildiği son hafta, Leicester City'i 4-2 yenerek chelsea'nin ilk dört sırada kalarak, şampiyonlar Ligi gruplarına kalmasını sağlamış siyah beyaz renkli takım. Siyah beyaz renkli beşiktaşımızda bu vesile ile şampiyonlar ligi gruplarına direk katılma hakkı kazanmış oluyor. Teşekkürler Tottenham. Morinyo kibirlisini şutlayınca sempatik gelmeye başlamıştınız zaten.
an itibariyle 2-0'ın rövanşında durumu zagreb'le toplamda 2-2'ye getiren takım. orta avrupa takımların özellikle deplasmanları inanılmaz kâbus geçer ki jose bunu bilecek tecrübeye sahip. adamların ilk golünün ardından davies 6 pasın içinde doğru yer almamış olsa bomboş herifler belki de 2'yi daha erken bulacaktı. 2. golü de yine o alanı boş bırakarak yediler ki, adamlar o boşluğu o dakikalar içinde sürekli dolduruyordu. büyük hocaların böyle acemiliklerini aklım almıyor bir türlü.
totnım'ı totnım yapan poşettino'yu kovmuş takım. yerine morinyo kibirlisini getirmişler. morinyo'nun da kovulacağı günleri göreceğiz inşallah. poşettino'yu kovuyorsunuz bari morinyo'yu getirmeseydiniz yerine yahu. neyse. totnım-mençistır siti maçlarını iple çekiyor olacağım. tabi totnım-çelsi, totnım-mençistır yınaytıd maçları da merak uyandıracak. ulan morinyo'nun da mıncıklamadığı takım kalmamış ha piremiyer lig'de. piremiyer lig'e hayırlı olsun.