Tügva torpil listesinin sızdırılması

1 /
Acaba Erdoğan devrildiğinde bu kişilere cemaate uygulanan hukuk uygulanır mı. Uygulanırsa bu yurtta temizlikcilik yapan bile 7 sene alır. Bir de örgüt dediler mi iste o zaman yandilar. Ama zaten yeterince savcı hakim atmışlardır. Onlar korur bunları artık. Bakalım Allah'a karşı kim koruyacak bunları.
O değil de başkanının derdini anlatmak için CNN Türk e değil de YouTube a çıkması çok komik değil mi. Muhtemelen Erdoğan'ın izni ile o YouTube kanalına cikiyor. Halbuki cnnturk e çıkıp aynı bizimkinin yaptığı gibi cevaplarına uygun sorular sordurabilirdi. Neyse eski tugva yöneticisi şimdinin gelecek partilisi Tamer diye bir adam nevsin ablaya çıkacakmış. Bir de onu dinleyelim. Diyor ki herşey doğru ben yönetici olarak şahidim. Inşallah itiraflari siralarken bir de milletten özür diler. Herkes hata yapar. Önemli olan hatanı itiraf etmek.
İslam dini ıslak buğdayı gizleyip üstteki kuru buğdayı satan adaletsiz kişileri bile lanetlemiştir.
Bizim çizgimiz islam dininin adaletidir.
Eğer bir kişi torpille başka birinin hakkını gasp ediyorsa allah onun bin türlü belasını versin. Buna engel olmayanların da belasını versin. Ortada gerçek olup olmadığı belli olmayan belgeler var. Savcılıkların suç unsuru ihtimali olduğu için dava açıp konuyu mahkemeye getirmeleri gerekir.
Torpil hastalığı bizim genlerimizde var malesef.
Ama ben bu tügva olayının arkasından başka pisliklerin çıkacağını düşünüyorum. Çünkü ibb ve pkk'lı canan işi gücü bırakmış, tügva ile uğraşıyorlar.
Bu işin arkasında mutlaka başka pislikler de var. Zamanla ortaya çıkacaktır.
tügva başkanı tarafından doğrulanmıştır.

daha ne diyelim be, yazıklar olsun size. hala utanmadan kendilerini ak olarak pazarlıyorlar. videoyu 38:10 dan itibaren izleyiniz.