türk hava yolları

1 /
Aktarmalı sefer denen bir şey var. Kedi sevmeye benzemez! Gerektiğinde, pasaportunu vizeni hazırlar, viyana'dan aktarmalı olarak muğla'ya gidersin. Kedi mıncırmaya benzemez! bir uçuş ekonomisi var, uçak aktarma noktasına boş mu gitsin, oradan boş mu dönsün? Su mu yakıyor bu? Tamam acayip tatlı bir kedi, ama yakıt bedava mı? Bursa'ya havaalanı yapılmasını sorgulama, uçak aktarıyor diye söylen. Paşo'nun hatrına uzay üssü bile kurulur, o ayrı da... İki aktarmanın da lafı yapılmaz. Ne olur yeni yeni şehirler görsen. Hep bir eleştiri, hep bir hizipçilik. Oysa paşo öyle mi?
git

Hayatımda hiç uçağa binmemiş biri olduğum için belki ben anlamadım. Şimdi bursa'dan antep'e uçmak için önce Trabzon'a, oradan İstanbul'a ve oradan da Antep'e mi geçeceğiz diyor bize? THY mi kafayı yemiş, bursa havalimanı gibi vasat havalimanlarında bu iş böyle mi oluyor, yoksa ben mi bu işten anlamıyorum?
normal bilet fiyatlarının üç katı fiyat veren firma.
ne oldu hisseler yükseldiği için mi bilet bu kadar pahalı
bilet pahalı oldugu için mi bu kadar yüksek.
eski kaliteniz de kalmadı, bilmiyorum değeriniz ne kadar daha devam eder bu politikayla. *
6 eylülden itibaren iç hat uçuşları için aşı ve pcr testi zorunluluğu getireceğini duyurmuş kurum. hoş geldin legal faşizim

"İçişleri Bakanlığı genelgesine göre 6 Eylül'den itibaren uçuşlarımızda HES kodu aracılığıyla aşılı olma/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi şartı aranacaktır. Uçuşa kabul kriterinize uygunluğunuzun HES kodu üzerinden sorgulanabilmesi için 'Hayat Eve Sığar' uygulaması üzerinden paylaşım onayı vermeniz gerekmektedir."

git