türkiye a milli futbol takımı

1 /
hiçbir milli takım hocası , kendi takımında aylardır kulübede bekleyen birilerini aday kadroya çağırmaz. yoldan geçen eşşek bile bilir bunu ki futbolda maç eksiği denen bir olgu vardır ki 15 gün top oynamasan futbolu unutursun. öylesine lanet ve tehlikeli bir şeydir maç eksiği.

kuntz bey ingiltere championchip te bile kadroya giremeyen halil'i almış, çağlar hakeza kaan ayhan ı desen o da öyle neerde kadroya giremeyen varsa almış getirmiş. bilader icardi gibi bir adam bile arjantin milli takımındaki yerini maç oynamadığından dolayı kaybetti bu nasıl bir kafa anlamak mümkün değil.

gerçi ben o kadroyu kuntz'un kurduğuna da inanmıyorum. hamit altıntop la kafa kafa veriyorlar ve hamit ne derse o oluyor.
2022 katar dünya kupasına gitme ihtimali bitti derken bu gece yeniden küllerinden doğdu. Cebeli Tarık’ı 6-0 yendi. Rakip Norveç güçsüz rakibi Letonya’ya puan kaybetti. Ve Hollanda’da gruptan çıktı derken Karabağ maçında 2-0 öne geçip son dakikalarda 2-2 berabere kaldı.

Salı günü nasip olur da biz Karabağ takımını Yener, Norveç’te Hollanda’yı yenerse doğrudan dost, kanka Katar’da dünya kupasında mücadele ediyor olacağız. Hadi inşallah.