uyku düzeni

1 /
Akşam 12'den önce uyuyup sabah 7 en geç 8 de kalkan insan, düzenli hayat yaşayan insandır. Daha geç yatıp daha geç kalkan insanlar düzensiz insanlardır hayatları çok eğlenceli olsa da sürekli yüzlerinde bir keyifsizlik vardır, boş yaşıyorlarmış gibi hissederler, Daha geç yatıp yine sabah 7-8der kalkan insanlar da god mode on şifresi ile takılan insanlardır saygı duymak gerekir...
Karadeniz'e taşınmam ve evime televizyon koymamam sebebiyle muhtemelen saat bazında artan düzendir. Düzenli olmasına düzenli, erken yatıp erken kalkıyorum fakat paso uyuyorum arkadaş. Geçen 22.30 da dayım aramış, ben uyuyordum duymadım bile. Hani erken yatarsın da, saat 8 gibi de yatmazsın.

Uykuları kaçan Karadeniz'e gelsin. Yağmurla, kapalı hava durumuyla istemediğiniz kadar gelir uykunuz. *
Huyu huyuma, boyu boyuma uygun bir karım var. Erdoğan tavsiyesi ile yaptığımız üç çocuğum var. İşim var, ekonomi eyi, Almanya bizi kıskanıy, sorun ne? Yiyorum, içiyorum, cinsellik, duygusallık tıkırında.

Tüm ihtiyaçlarımı karşılaya biliyorum. Onun için de sahat gibi yatıp kalkıyorum. Deliksiz.

Mesala yani!
herkesin hayatının bir köşesinde bulunması önem arz eden düzen.

bunu oluşturmayı başarırsam, inanıyorum ki her şeyi başarabilirim. allah'ım, tüm derdim tasam bitti, uykusuzluğa tekrar nasıl adapte olacağım diye düşünüyorum kara kara.

uykusuzluk deme ona imera, az uyku verimli hayat, inanıyorum öyleyse yar... varım, pof....
part time çalışma düzeni ile bir araya geldiğinde artık var olma ihtimali yüzde birden sıfır nokta bir şeylere düşmüş düzen, bir de üzerine sözlükte falan yazasınız varsa hayırlı işler.
yukarı kattaki sayko-yelloz bacımızın gece yarısı yaptığı yürüyüşler sonucu beni tamamen terk etmiştir. çağırmış olduğum polis beni bizzat gammazladığı için sanırım terlikten topuklu ayakkabıya terfi etti, hayırlı olsun.