uzak durulması gereken kadın türleri

1 /
Güzel kadınlardır. Güzel kızların ve kadınların peşinde erkekler ordusu vardır.

Fakir erkekler güzel kadınlara aşık olurlar.

Zengin ve yakışıklı erkekler de güzel kadınları...
onun için yaptıklarınızın maddi boyutuna takılan kadınlar. Mesela evlilik teklifi edersiniz, aldığınız yüzüğün taşının boyutuna takılır. (cidden var böyle tanıdıklarım. Geçen yıl sınıftaki kızlar taş büyüklüklerini yarıştırıyordu) Size belli etmez hemen ama fark ederseniz kaçının derim ben.
ayrılırken dönüp bir daha bakmayan, yanınızdayken birbirinizi değil de 3. kişileri anlatan, çok kolay kötüleyen, çok kolay küsen &
affeden, çok kolay küsen kadınlar. rahatsız olduğu veya kızdığı bir şeyi söylemeyip, susup anlamanızı bekleyen kadınlar..

kategori yapmak imkansız. ama böyle birini görünce bir düşünün; hep karşı tarafa göre pozisyon almak sizi nereye kadar ayakta tutacak, hiç mi yorulmayacaksınız?
Offf.
Ben bile uzak duruyorum ya. Bir değiştik sanki. Niye böyle olduk ki? Çok mu şımardık ne?

T: göz kırptıkça çoğalan tür.
sadece kendi k*çının rahatını düşünenler. karşısındakini -aslında- hiç umursamayanlar. içinde bulundukları gayri insani tutum davranış ve görüşlerin yanlış olduğunu belirtince ''aslında ben aşağılık bir menfaatçi K değilim. karşımdakinin maddi durumu bana denk değil'' gibi bir sahtekarlık sergileyenleri. herhangi bir tartışmada , tartışmayla alakasız ve yalan olarak üstün çıkmak için karşısındakinin erkekliğine laf etmeleri. hayatında huzur bulamamış, evlenmeye gelince ''cenneti hazırla geliyorum'' kafasında olanları. ''öyle bedavaya getirmek yok'' diye düşünerek evlenirken şeyini epey bir pahalıya getirmeleri. bir nane olmadıkları halde kendilerini cennetten kaçmış bir huri gibiymişçesine , bir yuva kuruyor değil de sanki karşısındakine bir lütufta bulunuyormuş gibi davranmaları. ve ayrıca mertlikten yoksun %99.8'lik kısmı.
daha flörtleşmenin başında burç ve boy soran kadınlar. standart iki haneli iq ve çağımızın hastalığı kanser başlangıcı. arkadaş ''ikizler dengesiz olur'' ne demek? on kere akıl hastanesine yatırmışlar beni, aslan olsaydım da dengesiz olacaktım.