uzaylıların cinler çıkma ihtimali

1 /
Beklediğimiz uzaylıllar; elle dokunulur, gözle görülür cinsten. Yani bizim gibi, o gezegenin toprağından yaratılmış olacak.

Ufo görüntüleri cinlilere ait. Cinler, hakkında en çok yalan söylenen varlıklardır. Ben birçok defa akşam ezanından 10 dk sonra, yerden 100 - 200 metre civarı yüksekliğinde kocaman yıldız gördüm. 2 3 saniye görülüyor, sonra roket gibi yükselerek havada kayboluyor.
çıkma dediğimiz şey, cinleri bir şekilde materyalist metodlarla gözlemleme ve bunu tekrarlanabilir şekilde metodoji geliştirerek yapmak olacaktır.

bu da dini kaynaklarla bildiğimiz şekilde imkansızdır. uzaylıların büründüğü yaşam formunu bizim tasvir ettiğimiz cinlere benzetenler olacaktır ancak doğru olmayacaktır. uzaylıların hayalimizin almayacağı yaşam formları ve yetenekleri bize sihir büyü gibi gelecektir. (bkz: yeterince gelişmiş bir teknoloji sihirden ayırt edilemez)* çıkarsa görürüz.
nasa mıdır nedir, birileri geçen, uzaylılar var da insanlık bu bilgiye hazır değil gibi bir laf etmişti.

aman çok etkilendim.

şimdiye kadar ortaya çıkmayan uzaylıya sorayım ben.

halk olarak o kadar mutsuz, umutsuz ve manasız nefes alıp veriyoruz ki, böyle fantazyalara ayıracak zamanımız yok. karda bir lira ucuz ekmek alacağım diye bekleyen, kamera görünce utancından ağlayan emekli amcaya sor sen uzaylıyı ey nasa, o münasip cevabı verir.

yarın akşam star haberde alfa senturili ceksın çıksa, en fazla hayvanat bahçesinde ornitorenk gördüğüm kadar heyecanlanırım.