venusaur

1 /
Heeyt be, kardeşcazıma bak. Sevgili venusaur #7025285 taaaaam 7bin tanım sayısına ulaşmıştır. Maşallah, bir ara zaten takır takır peşpeşe tanımlar girmesiyle elinden geleni yapıyordu. Normal yani onca binlere ulaşman. Maşallah efenim. *
Kendisi kaybedeceği bi yarışın içerisinde ama çabalamayı bırakmamasını taktir ettiğim yazar. Ne kadar rakip olsak da bana artı verenler ona da artı verebilir. Ben sahada alacağım o yarışı *)
Her ne kadar favori başlangıç pokemonum çarmendır olsa da başlangıç pokemonlarının arasında gelişmiş halini en beğendiğim pokemon venazordur. Böyle görmüş geçirmiş, mağrur bakışları vardır.
aslında sözlüğü bir kaç kez terkettim ama hiç ban yemedim. terk etme sebebim genellikle ders çalışmaktı. üniversite son ve mesleğimin ilk yılı aşırı stresliydi. şimdi ise eski işimdekinin yarısı kadar iş yapıp eski işimde kazandığımın iki katı kazandığımdan(nasıl bir ters orantıysa bahis sitesi falan mı yazıyom acep?) rahatlıktan sözlüğe geri döndüm.

sözlüğe bulbasaur olarak başladığımda yeteri kadar bilgiye geldiğimde ivysaur, bilgim belirli dereceyi aştığında venusaur olmak hep vardı zaten. bu yüzden bu üç mahlası kullandım ama 9 yıldır hiç ne ban yedim ne de farklı bir hesapla giriş yaptım.normalde ben venusaur 45 yaşımda falan olacaktım. peki şimdi bilgim venusaur olacak kadar var mı var çünkü artık venusaur en gelişmiş halim değil. pokemonun yeni bölümleri çıktı mega venusaur ve dyanamax venusaur var artık yani şu anda kendimi yarılamış durumdayım.

ne boş yaptım ama.*
#7024153

Bunu benim yazmam da abes olacak ama sözlüğün eski yazılarını okumayı seven biri olarak farkettiğim bir şey var.
Gerçekten şu an venusaur olan arkadaş bulbasaur olarak başlamış sözlük yazarlığına. Anladığım kadarıyla bir kaç kez ban yemiş ve geri gelirken mahlasının değişmesini istemiş. Yanlış bilmiyorsam venusaur'un üstünde bir dönüşüm yok o yüzden artık en akıllı formunda. *

Hepinizi takip ediyorum, korkabilirsiniz, serbest. **