vivense

1 /
Son yıllarda ürün alan arkadaşlarımın genelde memnun olmadığı online mobilyacıdır. Fazla satıcı var referanslı olanlardan alış veriş yapmak daha mantıklı olacaktır. Bağzıı tasarımları çok hoş olsa da bende bir tedirginlik oluşturmuştu.
İnegöl mobilya piyasasındaki ürünler için en uygun fiyat bandına sahip oluşum.

Kaliteli ürünleri de var, çok düşük kalitede de tamamen tercihe bağlı her bütçeye hitap etmekte.
annemin yıllar önce aldığı koltuklar halen sağlam ve şekilleri bozulmamış halde. bu mobilya işi de biraz şans işi gibi. bazen aldığın en pahalı ürünün servisi ile sorun yasabiliyorsun.
fiyatları uygun olan alışveriş sitesi.
iyi midir kötü müdür kullandıktan sonra yorum yaparım.
ama şimdilik eşyaların bir kısmını buradan alacağız gibi.

bazı ürünler bilindik markalara göre yarı yarıya daha uygun fiyatlı. hatta daha bile ucuz.
ucuz etin yahnisi yavan olur derler ama yanlış anlaşılmasın ben pahalı olanlara hiç güvenmiyorum.
ikea bile daha ucuz kalıyor. en azından ikea'nın sağlam olduğunu biliyorsun.
taş gibi yıllarca kullan.
Bir dönem alışveriş yaptım. Şikayetleriniz kesinlikle dinlenmiyor. Hatta üstüne gidip şikayet edin dedikleri bile oluyor. Fotoğraftaki ürün ile alacağınız ürün arasında dağlar kadar fark olabiliyor. Geri iade bile kabul edilmiyor. Tüketici haklarıyla uğraşıp paranızı alırsınız ama gerek yok bu kadar aksiyona. Beş kuruş etmiyorlar. Alışveriş yapmayın bunlardan.
Tasarım sayılabilecek ürünleri satan bir İnternet sitesi. Ikea, Mudo gibi yerlerde hayran hayran izlenen ve uçuk fiyatlı bulunan ürünlerin muadilleri daha makul fiyatlarla satılıyor da sorun şurada. Kimisi çok memnun kalmış siteden kimisi illallah etmiş. Sanırım ürün satıcısı ile alakalı bir durum. Özellikle pandemi süresince kargoların geç gelmesi, iade ya da değişim süreçlerinin kara deliğe dönüşmesine dair şikayetler okudum. Kimisi de tek atışta istediği şeye kavuşmuş. Siteden alışveriş yapan var ise tecrübelerini paylaşırsa çok makbule geçer. Ona göre ekteki masanın tapusunu üstüme alacağım.

git

Edit: bu kadar şikayet boşuna olmamalı. Alternatifini buldum hem de "imkanı yok alışveriş yapmam" dediğim Trendyol'da. Tarçın rengi tutmuyor ama yılmadan araştırmaya devam. Son çarem sensin trend. Büyük konuşmayacaktım...

Amma hizmeti beğenen olduysa onun da linkini paylaşayım: git


Genelde internet üzerinden satış yapan bir mobilya markası. İstenilen ürünler için showroomlara gidip göz atma imkanı da var ama her ürünü bulamayabiliyorsunuz. Ürün çeşitliliği daha fazla fiyatları da daha uygun ama kaliteli mi, siparişte sorun yaşanıyor mu? Sorunları çözme konusundaki becerileri nedir merak konusu.